Ses yalıtımı için online mağazanız

  • Ses yalıtımı için doğrudan üreticiden birinci sınıf kalite
  • Geliştirme ve üretimde 50 yılı aşkın deneyim
  • En iyi hizmet ve tavsiye
  • En uygun gönderim seçenekleri
  • Geniş ürün yelpazesi
  • DIN ISO 9001'e göre sertifikalı ses yalıtımı

Ses yalıtımında en çok satan ürünlerimiz

soni RESIST
Arka yüz ekipmanı: kendinden yapışkanlı (sk) | Kalınlık: 50 mm | Renk: siyah
Gürültü bariyerimiz soni RESIST hem ses emici hem de ses yalıtıcı özelliklere sahip kapalı hücreli bir polietilen süngerden oluşur. Kapalı hücre yapısı nedeniyle, soni RESIST özellikle nem ile temasın meydana gelebileceği uygulamalar için uygundur. Son derece sağlam ve darbeye dayanıklı ses geçirmez malzeme, mikroorganizmalar için üreme alanı sağlamaz ve gerekirse ıslak olarak temizlenebilir. soni RESIST, B1'e göre test edilmiş, DIN 4102'ye göre alev geciktiricidir. Bu nedenle ses seviyesinin düşürülmesi gereken ve aynı zamanda yangından korunma yönetmeliklerine uyulması gereken her yerde kullanılabilir. Arkasındaki isteğe bağlı kendinden yapışkanlı kaplama, panelleri monte etmenizi kolaylaştırır. Düz olmayan yüzeyler ve baş üstü kurulumlar için ek mekanik sabitleme gereklidir.

İçerik: 0.5 m² (₺1.614,42* / 1 m²)

Varyantlar ₺342,92*
₺807,21*
soni COMPOSITE
Kalınlık: 52 mm | Renk: bej
soni COMPOSITE, ağır plastik folyomuz olan soni EVA ile dekoratif keçe yüzeyli akustik süngerden yapılmış kombine bir üründür. Bu optimum kombinasyon hem etkili biçimde gürültü azaltıcı hem de ses emici bir fonksiyon sağlar. soni COMPOSITE özellikle duvarlar ve tavanların ses yalıtımı için uygundur. Komşu duvarda veya perde duvar denilen yapının arkasına uygulandığında, iki bileşenli akustik ürünümüz gözle görülür bir gürültü azaltma sağlar. Görsel tasarım için farklı renkli keçe yüzeylere sahip soni COMPOSITE ürünlerimiz mevcuttur. soni COMPOSITE ürünümüzü falçata ile istediğiniz boyutta kesebilirsiniz. Arkasındaki kendinden yapışkanlı ekipman, bir montaj yardımcısı görevi görür.

İçerik: 0.5 m² (₺1.771,70* / 1 m²)

Varyantlar ₺527,49*
₺885,85*
soni RESIST Box - Tekli Parça
Ebat: 944 x 500 mm | Renk: beyaz
Basit kurulum: modüler olarak uygulanabilir soni RESIST Box, sadece birkaç dakika içinde kurulabilen özelleştirilebilir bir ses yalıtım kutusudur. Kapalı hücreli polietilen süngerden yapılan tak-çıkar akustik elemanlar iki farklı boyutta mevcuttur ve birbirine hızlı ve kolay bir şekilde bağlanabilir.

Varyantlar ₺151,78*
₺282,13*
soni COLOR
Renk: kırmızı
Akustik panelimiz soni COLOR, modaya uygun çekici renklerde ince yapılı bir keçe yüzey ile lamine edilmiş beyaz polyester keçeden oluşur. Dekoratif akustik paneller hoş bir oda akustiği yaratır. Oda akustiğinde gözle görülür bir iyileşme için, bir odadaki tavan / duvar alanının %30-50'sini kaplamanızı öneririz. Akustik panelleri eşit olarak dağıtmak en iyisidir. Sonuç olarak, oda genel olarak daha az yankılanır ve daha hoş bir ortam sağlanır. soni COLOR, Avrupa standardı DIN EN ISO 13501 uyarınca inşaat sektörü için gerekli olan yangın standartlarını karşılar. Bu, ses seviyesinin düşürülmesinin ve yangından korunma yönetmeliklerinin gerekli olduğu her yerde tavan ve duvar kaplaması olarak soni COLOR akustik emicilerini kullanabileceğiniz anlamına gelir. soni COLOR, soni ÖZEL YAPIŞTIRICIMIZ ile pürüzsüz ve temiz yüzeylere yapıştırılabilir. Tam yüzey yapıştırması istenmiyorsa, soni VELCRO BANT akustik emicinin güvenli bir şekilde tutunmasını sağlar. Not: Soni Velcro bant yalnızca duvara montaj için uygundur, tavana montaj için uygun değildir.

İçerik: 0.5 m² (₺1.231,64* / 1 m²)

₺615,82*
soni PROTECT
Arka yüz ekipmanı: kendinden yapışkanlı (sk) | Kalınlık: 50 mm | Kenar şekli: pahsız | Renk: beyaz
Ses emici ürünümüz soni PROTECT, olağanüstü iyi bir ses emme kapasitesine sahip açık hücreli melamin süngerden (Basotect®) oluşur. soni PROTECT ile odalarınızdaki akustiği fark edilir ölçüde iyileştirebilirsiniz. soni PROTECT akustik panellerini tavana ve duvara taktıktan sonra odanızda ses çok daha az yankılanır. soni PROTECT, Avrupa ve Almanya yangından korunma standartlarına uygun olarak test edilmiştir ve bu nedenle, gürültü seviyesinin azaltılması ve yangından korunma yönetmeliklerinin aynı anda karşılanması gereken her yerde kullanılabilir. Ek olarak soni PROTECT eskimeye dayanıklıdır, mineral lif içermez ve fizyolojik olarak kesinlikle zararsızdır. Sonuç olarak oda akustiğini optimize etmek için mutlak bir klasiktir. Plakaları uç uca döşeme işleminde soni PROTECT F'yi öneririz. soni PROTECT'in aksine, PROTECT F'nin her yönden eğimli kenarları vardır (pah). Bu sadece özel bir görünüm oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda tavandaki veya duvardaki pürüzlü görünümü de optik olarak telafi edebilir. Not: soni PROTECT'in temas bölgesindeki duvarlarda kullanılmasını, ürün yapısının hassas olmasından dolayı önermiyoruz. soni PROTECT ve soni PROTECT F, falçata ile kolaylıkla istenilen boyutta kesilebilir. Ses emici özellikteki bu panelleri sabitlemek için soni ÖZEL YAPIŞTIRICI ürünümüzü tavsiye ediyoruz. Basotect®, BASF SE'nin onaylı ticari markasıdır.

İçerik: 0.5 m² (₺1.470,06* / 1 m²)

Varyantlar ₺282,95*
₺735,03*
soni EVA
Arka yüz ekipmanı: kendinden yapışkanlı (sk) | Kalınlık: 3 mm
soni EVA, alev geciktirici minerallerin bir karışımı ile EPDM / EVA polimerlerine dayalı yumuşak ve elastik bir ağır folyodur. soni EVA ağır folyo ürünümüz esas olarak teknik uygulamalar, araçlar ve makineler için uygundur. Sac ve metal parçaların titremesini ve uğuldamasını engellemek için kullanılır. Metal konstrüksiyonunuza soni EVA uygulamak, etkili bir gürültü azalımı ve ses iletiminin önlenmesini sağlar. Arkasındaki isteğe bağlı kendinden yapışkanlı ekipman, soni EVA için bir montaj yardımcısı görevi görür. Dikey ve baş üstü kurulum için uğuldama önleyici filmin mekanik olarak sabitlenmesini öneririz.

İçerik: 0.5 m² (₺521,38* / 1 m²)

Varyantlar ₺121,01*
₺260,69*

Ses yalıtımındaki uzmanınız

Dünyayı daha sessiz hale getiriyoruz - bu, 50 yılı aşkın süredir bizim inancımızdır. Yüksek kaliteli gürültü koruma malzemeleri üreticisi olarak, endüstride onlarca yıldır başarıyla kullanılan geniş bir ses yalıtım ürünleri yelpazesi sunuyoruz.
Mekânınızdaki akustiği iyileştirmek ya da bir makine veya aracın daha sessiz olmasını isteyip istemediğinize bakılmaksızın - uygulamanız için doğru malzemeyi bizimle bulacaksınız. Sorunuz var mı? Bizi arayın. Size tavsiyede bulunmaktan ve yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Odalar ve
uygulamalar & çözümler

Restoran | yemekhane
Bekleme alanı
Kreş | anaokulu | okul
Ofis | Çağrı Merkezi
Yaşam alanı | merdiven boşluğu
Komşu duvar | Perde duvarı
Kayıt stüdyosu | Prova odası
Yüzme Havuzu | Spor Salonu
Üretim sahası | atölye
Makine | kompresör | teknik oda
Kulüp binası | balo salonu