Bitüm ağır folyolar

soni HEAVY ve soni HEAVY ALU, arka tarafında kendinden yapışkanlı bir kaplamaya sahip elastomer modifiyeli bitümlü ağır kaplamalardır. Ağır bitümlü folyolar, sac ve metal parçaların yalıtılması ve sönümlenmesi için uygundur. soni HEAVY ALU'nun alüminyum yüzeyi ayrıca ısıyı yansıtan bir etkiye sahiptir.

Ses yalıtımı sağlayan folyolar soni HEAVY ve soni HEAVY ALU, mükemmel yalıtım özellikleri ve yüksek ısı direnci ile etkileyicidir.

soni HEAVY
Kalınlık: 1,8 mm
soni HEAVY, şeffaf bir polyester filmle kaplı, elastomer ile modifiye edilmiş bitümlü ağır folyodur. Ağır folyomuz soni HEAVY, araçlarda ve makinelerde olduğu kadar teknik uygulamalarda da sıklıkla kullanılmaktadır. İşlevi sac ve metal parçaların titremesini ve uğuldamasını önlemektir. soni HEAVY, hem havadan gelen sesin yalıtımının hem de yapı kaynaklı ses emiliminin gerekli olduğu yerlerde uygundur. Ağır folyomuz mükemmel yalıtım özellikleriyle etkileyici bir üründür. Arkasındaki kendinden yapışkanlı kaplama, montajı sizin için kolaylaştırır. Dikey ve baş üstü kurulum için ek mekanik sabitleme gereklidir.

İçerik: 0.5 m² (₺378,46* / 1 m²)

₺189,23*
soni HEAVY ALU
soni HEAVY ALU, alüminyum yüzeyli, elastomer modifiye bitümlü ağır bir folyodur. Uygulanan alüminyum folyo sayesinde, soni HEAVY ALU, ısı yansıtma etkisine sahiptir ve yangın durumunda iyi bir sınıftadır. Ağır film soni HEAVY ALU, esas olarak teknik uygulamaların yanı sıra araç ve makine mühendisliğinde kullanılmaktadır. Metal konstrüksiyonunuza soni EVA uygulamak, etkili bir gürültü azalımı ve ses iletiminin önlenmesini sağlar. soni HEAVY ALU, hem havadan gelen sesin yalıtımının hem de yapı kaynaklı ses emiliminin gerekli olduğu yerlerde özellikle uygundur. Arkasındaki kendinden yapışkanlı ekipman, bir montaj yardımcısı görevi görür. Dikey ve baş üstü kurulum durumunda, uğuldamayı önleyici folyonun mekanik olarak sabitlenmesi gerekir.

İçerik: 0.5 m² (₺689,42* / 1 m²)

₺344,71*

Montaj

Ses yalıtım ürünlerimiz istek üzerine kendinden yapışkanlı yapılabilmektedir. Bu, basit, temiz ve hızlı bir montaj sağlar.

Ses Yalıtımı 

Oda akustiğinde hissedilebilir bir iyileştirme için, bir odadaki tavan / duvar yüzeylerinin % 30 - 50'sini kaplamanızı öneririz.

Yangın Davranışı

Ürünlerimizin çoğu DIN 4102 ve DIN EN 13501'e göre alev geciktirici olarak sınıflandırılmıştır. Lütfen, belirtilen yangından korunma sınıfları hakkında bizlerden detaylı bilgiyi alınız.

....için Uygulamalar