Kıvrımlı köpük / piramit köpükten yapılmış ses emici

Kıvrımlı köpük ve piramit köpük en iyi bilinen akustik köpüklerdir ve haklı olarak çok iyi ses emiciler olarak kabul edilirler. Dalgalı yüzey, tüm frekans aralıklarında mükemmel emicilik değerlerine ulaşır.

soni WAVE, kalıplanmış bir PUR ester köpükten yapılmış ses geçirmez bir üründür ve geleneksel kıvrımlı köpüğün aksine, kire ve yağa, suya ve yakıta dayanıklı, hava geçirgen, sızdırmaz bir yüzeye (patentli Cello® işlemi) sahiptir. Sağlamlığı ve mükemmel emme özellikleri nedeniyle soni WAVE, esas olarak teknik alanda kullanılmaktadır.

soni PYRAMIDE, melamin reçinesi (Basotect ®) bazlı açık hücreli yumuşak köpükten yapılmış mükemmel bir ses emicidir. Akustik piramit paneller soni PYRAMIDE, mükemmel bir ses emme kapasitesi ve ayırt edici yangın koruma özellikleri ile karakterize edilir: DIN 4102, B1'e (alev geciktirici) göre test edilmiştir. Görsel olarak çekici yüzey ve düşük ağırlık, soni PYRAMIDE'i etkili ve aynı zamanda dekoratif bir ses emici yapar, bu da yankılanma süresini azaltır ve böylece oda akustiğini önemli ölçüde iyileştirir.

soni PYRAMIDE beyaz ve açık gri renklerde mevcuttur.

Basotect ®, BASF SE'nin tescilli ticari markasıdır.

soni ÖZEL YAPIŞTIRICI
Kartuş / 6 veya 12 kartuşlu set: 310 ml kartuş
soni ÖZEL YAPIŞTIRICI, özellikle melamin ve poliüretan sünger olmak üzere açık hücreli malzemelerle yapılan ses yalıtımı ile akustik elemanların noktasal ve tam yüzey yapıştırma işlemleri için ideal akustik yapıştırıcıdır. Solventsiz ve stabil özellikteki soni ÖZEL YAPIŞTIRICI; beton, sıva, duvar, çimento ve ahşap gibi inşaatta yaygın olarak kullanılan alt tabakalara mükemmel bir şekilde yapışır. Açık hücreli köpük tabakalarımız, elastoplastik, tek bileşenli polimer yapıştırıcı ile doğrudan duvara veya tavana yapıştırılabilir. Lütfen "işleme talimatları" adlı bilgi formumuza da dikkat ediniz. soni ÖZEL YAPIŞTIRICI'mızı isteğe bağlı olarak 310 ml içerikli tekli kartuş veya 6 ya da 12'lik set olarak alabilirsiniz. İpuçları: soni ÖZEL YAPIŞTIRICI, polietilen köpükler için (ör: soni RESIST) uygun değildir ve çocukların eline geçmemelidir!

₺197,49*
soni PYRAMIDE
Renk: beyaz
Piramit süngerimiz soni PYRAMIDE, açık hücreli melamin süngerden (Basotect®) yapılan yüksek verimli bir ses yalıtım ürünüdür. soni PYRAMIDE, olağanüstü iyi emilim özellikleri ve çok çekici tasarımı ile etkileyicidir. soni PYRAMIDE, DIN EN ISO 13501 ve DIN 4102 (alev geciktirici) uyarınca yapı sektörü için gerekli yangın standartlarını karşılar. Bu, soni PYRAMIDE akustik panellerini, ses seviyesinin düşürülmesi gereken ve aynı zamanda yangından korunma yönetmeliklerine uyulması gereken her yerde duvar ve tavan kaplaması olarak kullanabileceğiniz anlamına gelir. soni PYRAMIDE eskimeye karşı yüksek dirence sahiptir, mineral lifler içermez ve fizyolojik olarak zararsızdır. soni PYRAMIDE, özellikle kayıt stüdyolarında duvar için ses emici olarak etkilidir. Not: soni PYRAMIDE'in temas bölgesindeki duvarlarda kullanılmasını, ürün yapısının hassas olmasından dolayı önermiyoruz. soni PYRAMIDE, falçata ile kolaylıkla istenilen boyutta kesilebilir. soni ÖZEL YAPIŞTIRICI ürünümüzü yapıştırma için tavsiye ediyoruz. Tam yüzey yapıştırma istenmiyorsa, alternatif olarak tavandan zahmetsiz asmaya yarayan köpük spirallerimiz kullanılabilir.

İçerik: 0.5 m² (₺1.740,82* / 1 m²)

Varyantlar ₺695,18*
₺870,41*
İpucu
soni WAVE
Arka yüz ekipmanı: kendinden yapışkansız (nk) | Kalınlık: 30 mm
soni WAVE kıvrımlı süngerimiz, kalıplanmış poliüretandan yapılmış oldukça etkili bir gürültü koruma ürünüdür. Hava geçirgen, sızdırmaz yüzey (patentlidir) ses dalgalarını etkili bir şekilde emer ve ayrıca yağ, su ve yakıt iticidir. Yüzeyin görsel olarak çekici ve dalgalı yapısı sayesinde tüm frekans aralıklarında mükemmel emilim değerlerine ulaşılır. soni WAVE, özel ve kıvrımlı bir akustik sünger türüdür. Sağlamlığı ve mükemmel emilim özellikleri nedeniyle, özellikle teknik alanda, örneğin makinelerin muhafazasında kullanılır. Mükemmel emilim değerleri ve karakteristik şekli nedeniyle kayıt stüdyolarında ve müzik prova odalarında da popülerdir. soni WAVE, falçata ile kolaylıkla istenilen boyutta kesilebilir. Düşük ağırlık ve isteğe bağlı olarak uygulanan kendinden yapışkanlı ekipman size basit ve zaman kazandıran bir kurulum sağlar. Akustik panelin kendinden yapışkanlı olmayan varyantının montajı için soni ÖZEL YAPIŞTIRICI ürünümüzü öneririz.

İçerik: 0.5 m² (₺489,78* / 1 m²)

₺244,89*

Montaj

Ses yalıtım ürünlerimiz istek üzerine kendinden yapışkanlı yapılabilmektedir. Bu, basit, temiz ve hızlı bir montaj sağlar.

Ses Yalıtımı 

Oda akustiğinde hissedilebilir bir iyileştirme için, bir odadaki tavan / duvar yüzeylerinin % 30 - 50'sini kaplamanızı öneririz.

Yangın Davranışı

Ürünlerimizin çoğu DIN 4102 ve DIN EN 13501'e göre alev geciktirici olarak sınıflandırılmıştır. Lütfen, belirtilen yangından korunma sınıfları hakkında bizlerden detaylı bilgiyi alınız.

....için Uygulamalar