Sandviç panellerle ses yalıtımı

Kombin plakalar bir kaç katmandan oluşur ve böylelikle daha etkili bir ses yalıtımı sağlar.

soni COMPOSITE, isteğe bağlı olarak bej, siyah veya açık gri tekstil yüzeyli sağlam bir PUR akustik sünger ve ağır plastik film soni EVA 3-01'in malzeme kombinasyonudur. Bu optimal kombinasyon, soni COMPOSITE'e hem çok iyi ses yalıtıcı hem de ses sönümleyici, yani ses emici özellikler verir. Yağ ve su itici ve ayrıca mekanik olarak son derece sağlam yüzey, soni COMPOSITE'i ses seviyesinin azaltılacağı ve aynı zamanda ses yalıtımının gerekli olduğu tüm uygulamalar için evrensel olarak uygulanabilir bir ürün haline getirir.

Arkaya uygulanan kendinden yapışkanlı kaplama, istenilen sönümlemenin sağlanması için taşıyıcı ve ağır plastik filmi geniş bir alana bağlama görevine sahiptir.

soni SB 700, yüksek düzeyde emici, hidrofobik polyester keçeden ve ağır plastik film soni EVA 6-01'den yapılmış bir sandviç paneldir. Bu optimum kombinasyon, soni SB 700'e çok iyi ses emme ve ses sönümleme özellikleri verir. Ses yalıtım paneli soni SB 700 birçok şekilde kullanılabilir; gürültülü kompresörlerin ses yalıtımı için idealdir.

Montaj talimatları, soni SB 700'den kendinize bir kompresör kasası yapmayı birkaç basit adımda gösterir.

soni COMPOSITE
Kalınlık: 32 mm | Renk: siyah
soni COMPOSITE, ağır plastik folyomuz olan soni EVA ile dekoratif keçe yüzeyli akustik süngerden yapılmış kombine bir üründür. Bu optimum kombinasyon hem etkili biçimde gürültü azaltıcı hem de ses emici bir fonksiyon sağlar. soni COMPOSITE özellikle duvarlar ve tavanların ses yalıtımı için uygundur. Komşu duvarda veya perde duvar denilen yapının arkasına uygulandığında, iki bileşenli akustik ürünümüz gözle görülür bir gürültü azaltma sağlar. Görsel tasarım için farklı renkli keçe yüzeylere sahip soni COMPOSITE ürünlerimiz mevcuttur. soni COMPOSITE ürünümüzü falçata ile istediğiniz boyutta kesebilirsiniz. Arkasındaki kendinden yapışkanlı ekipman, bir montaj yardımcısı görevi görür.

İçerik: 0.5 m² (₺1.054,98* / 1 m²)

₺527,49*
soni PORTA
Etkili ve konforlu kapı izolasyon seti soni PORTA Genç odasından gelen sağır edici müzik, koridordan gelen rahatsız edici sesler, bitişik ofisten gelen yüksek sesli telefon görüşmeleri, tedavi odalarındaki özel alan eksikliği - kapalı kapıların kesintisiz bir huzur sağlaması gereken her yerde, kapı yalıtımımız gürültüyü etkili bir şekilde azaltmak için ideal çözümdür. soni PORTA, montaj talimatlarımız ve verilen iki montaj yardımcısı yardımıyla kapıya kolayca yapıştırılan, tam olarak uyan, tasarım açısından optimize edilmiş altı elemandan oluşur. Eşsiz, korumalı kendinden yapışkanlı çözümümüz sayesinde soni PORTA, pürüzsüz yüzeylerden herhangi bir kalıntı bırakmadan tamamen çıkarılabilir (örneğin taşınırken). Kapı kolu için isteğe bağlı olarak sol veya sağdan biçimli girintiler, görsel olarak çekici tasarımı tamamlar. Uygulamaya bağlı olarak, kapının içine ve dışına takılabilir. Bu nedenle soni PORTA iki standart yükseklikte tasarlanmıştır. Kapı yalıtımının her zaman gürültü kaynağı yönünde döşenmesi önemlidir. soni PORTA, evde, kreşlerde, anaokullarında, okullarda, tıbbi muayenehanelerde, ofislerde, otellerde, bankalarda vb. katlamalı her oda kapısının ses yalıtımı için uygundur. soni PORTA'nın bileşenleri, iki yüksek etkili akustik malzemenin birleşiminden oluşur: ağır folyo ve akustik sünger. soni PORTA'nın alt tarafındaki ağır folyo doğrudan kapı kanadına yapıştırılmıştır. Bu, kapının ağırlığını ve dolayısıyla ses yalıtımını arttırır. Çekici bir keçe yüzeye sahip akustik süngerden yapılmış görünür taraf açık gözeneklidir ve sesi emer. Keçe yüzeyi aynı zamanda sağlamdır, kir tutmaz ve modaya uygun renkte mevcuttur. Gerekirse kenarlar yapışkan bandımız soni VLD ile maskelenebilir. Kapınızın ses yalıtımı için doğru seti sipariş etmek için kapı kanadının dış boyutlarına ihtiyacınız vardır. Bunun için kapı kanadınızın genişliğini ve yüksekliğini dışarıdan, yani kapınızın açılabileceği taraftan ölçün. Not: Kapı kanadı ile zemin arasındaki boşluk çok genişse, kapı fırçası veya kapı alt contası kullanmanızı öneririz. Mükemmel ses yalıtımı ancak kapı çevresindeki tüm boşluklar ve açıklıklar kapatıldığında mümkündür.

₺11.419,76*
soni SB 700
Ses geçirmez panelimiz soni SB 700, oldukça emici, hidrofobik bir polyester keçe ile ağır plastik folyomuz olan soni EVA 6-01'in bir kombinasyonudur. Bu yeni geliştirilen bileşim, özellikle kompresörlerin frekans aralığı için ses emici ve ses yalıtıcı bir etki sağlar. Böylelikle ısı pompalarında veya iklimlendirmede de kullanıldığı gibi, kompresörlerden kaynaklanan gürültüyü önemli ölçüde azaltır. Sadece birkaç adımda, soni SB 700 ses yalıtım panelinden kendiniz bir kompresör muhafazası yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kompresörü ölçmek ve bir falçatayla soni SB 700 ses yalıtım panelinden ilgili boyutta malzeme kesmek. Ardından ceketi kompresörünüzün etrafına sarın ve soni VLC-01 yapışkan bandımızla sabitleyin. Montaj talimatlarımız, bir kompresör muhafazasını sadece üç adımda nasıl kolayca yapabileceğinizi göstermektedir.

İçerik: 0.5 m² (₺667,16* / 1 m²)

₺333,58*

Bir kapının ses yalıtımı - soni PORTA ile çok kolay


Etkili ve kullanışlı soni PORTA kapı yalıtım setimiz, montaj talimatları kullanılarak kapıya kolayca yapıştırılan altı adet görsel olarak çekici ve tam oturan elemandan oluşur. soni PORTA sekiz moda renkte mevcuttur. soni PORTA 'da bulunan ağır folyo, kapının kütlesini ve dolayısıyla ses yalıtımını artırır. Dekoratif keçe yüzeyli akustik köpükten yapılmış yüzey sesi emer ve aynı zamanda huzur ve sessizlik sağlar. Benzersiz, özel olarak geliştirilmiş kendinden yapışkanlı çözüm sayesinde,soni PORTA pürüzsüz yüzeylerden herhangi bir kalıntı bırakmadan çıkarılabilir.

Montaj

Ses yalıtım ürünlerimiz istek üzerine kendinden yapışkanlı yapılabilmektedir. Bu, basit, temiz ve hızlı bir montaj sağlar.

Ses Yalıtımı 

Oda akustiğinde hissedilebilir bir iyileştirme için, bir odadaki tavan / duvar yüzeylerinin % 30 - 50'sini kaplamanızı öneririz.

Yangın Davranışı

Ürünlerimizin çoğu DIN 4102 ve DIN EN 13501'e göre alev geciktirici olarak sınıflandırılmıştır. Lütfen, belirtilen yangından korunma sınıfları hakkında bizlerden detaylı bilgiyi alınız.

Sandviç paneller için Uygulamalar

Makine | kompresör | teknik oda
Üretim sahası | atölye
Komşu duvar | Perde duvarı