Künye

TMG (Tele Medya Yasası) 5. maddesi uyarınca bilgiler:
Cellofoam GmbH & Co. KG
Freiburger Straße 44
88400 Biberach

Temsilcisi:
Cellofoam Beteiligungs-GmbH
Freiburger Straße 44
D-88400 Biberach

Genel müdür:

Jörg Roellinghoff
Ulm sulh mahkemesi HRB 641682

İletişim:
T: +49 (0) 73 51 - 573-0
F: +49 (0) 73 51 - 573-17
E: sales@cellofoam.de

Sicil kaydı:

Ticaret sicili kaydı
Sicil mahkemesi: Ulm sulh mahkemesi
Sicil numarası: HRA 640971

KDV kimlik no:
Katma değer vergisi yasası 27 a maddesi uyarınca katma değer vergisi kimlik numarası:
DE 205 859 287

Bir tüketici tahkim kurulu önünde anlaşmazlık çözme işlemlerine katılmaya istekli ya da yükümlü değiliz.

Yerinde şubelerimiz:
Cellofoam CZ s.r.o.
Vožická 622
390 02 Tábor - Çek Cumhuriyeti
T: +420 / 381 522 544
F: +420 / 381 522 548
E: sales@cellofoam.cz

Cellofoam Ltd. Sti.
24. Cadde No. 10
26110 Eskişehir / Türkiye
T: +90 222 – 236 1718
F: +90 222 – 236 0459
E: sales@cellofoam.com.tr

Kullanılan resim ve grafikler için kaynak bilgisi

Kullanılan şekillerin, fotoğrafların ve metinlerin telif hakları her durumda fotoğrafların mülkiyet ve hak sahibine aittir. Çoğaltılmaları veya başka şekilde kullanılmaları izne tabidir. İletişim için pazarlama departmanımıza başvurabilirsiniz.

İçerik sorumluluğu

Hizmet sağlayıcı olarak TMG Madde 7 Fıkra 1 uyarınca bu sayfalardaki kendi içeriklerimizden genel mevzuata göre sorumluluk taşımaktayız. Ancak hizmet sağlayıcı olarak TMG Madde 8-10 uyarınca verilen veya kaydedilen harici bilgileri kontrol etmekle veya yasalara aykırı bir fiile işaret eden durumları araştırmakla yükümlü değiliz. Genel kanunlara göre bilgilerin kaldırılması veya kullanımının engellenmesine ilişkin yükümlülükler bundan etkilenmez. Ancak bununla ilgili bir sorumluluk sadece somut bir hukuk ihlalinin bilinmesinden itibaren mümkündür. İlgili hukuk ihlallerinin ortaya çıkmasının ardından bu içerikleri hemen kaldırırız.

Linkler Hakkında Sorumluluk

Teklifimiz, üçüncü kişilerin içeriklerine herhangi bir şekilde etki edemediğimiz web sitelerini içerir. Bu nedenle bu yabancı içerikler hakkında bir sorumluluk üstlenemiyoruz. Yönlendirilen sayfaların içerikleri hakkında her zaman sayfaların sağlayıcıları veya işletmecileri sorumludur. Yönlendirilen sayfalar yönlendirme sırasında olası hukuk ihlalleri açısından incelenmiştir. Yönlendirme sırasında hukuka aykırı herhangi bir içerik tespit edilmemiştir. Ancak yönlendirilen sayfaların içeriklerinin hukuk ihlali ile ilgili somut olgular olmadan düzenli olarak kontrol edilmesi mümkün değildir. Hukuk ihlallerinin ortaya çıkmasının ardından bu tür linkleri hemen kaldırırız.

Telif Hakkı

Sayfa işletmecisi tarafından oluşturulan içerikler ve bu sayfadaki işler, Alman telif haklarına tabidir. Bunların telif hakkı dışında çoğaltılması, işlenmesi, yayınlanması ve her türlü değerlendirilmesi için ilgili yazar veya oluşturucunun yazılı onayı gereklidir. Bu sayfaların indirilmesi ve kopyalanması sadece ticari olmayan kişisel kullanımlar için izinlidir. Bu sayfalardaki içeriklerin işletmeci tarafından oluşturulmamış olması durumunda üçüncü kişilerin telif hakları dikkate alınır. Üçüncü kişilerin içerikleri bu şekilde işaretlenir. Buna rağmen bir telif hakkı ihlaline rastlarsanız bu konunda bize bilgi vermenizi rica ederiz. Hukuk ihlallerinin ortaya çıkmasının ardından bu tür içerikleri hemen kaldırırız.