Alçıpan duvarlar ve tavanlar için sonradan ses yalıtımı

Teraslı evler veya apartmanlar arasındaki bölme duvarının sonradan ses yalıtımı için soni PROTECT R kullanarak bir cephe kaplaması yapmanızı öneririz. 

soni PROTECT R, melamin köpükten yapılmış yüksek kaliteli bir geri dönüşüm ürünüdür ve çok iyi ses emilimi ve ses yalıtım değerlerine sahiptir.

Dekuplaj yapmak ve ses köprülerini önlemek için soni NBR sızdırmazlık bandı eklenmiştir.

soni PROTECT R önemli ürün özellikleri:

  • İyi ses yalıtım değerleri
  • İyi ses emme kapasitesi duvar veya tavan kaplaması için enerji tasarruflu ısı yalıtımı
  • Yaşlanmaya karşı yüksek direnç
  • Mineral elyaf içermez ve fizyolojik olarak zararsızdır

soni COMPOSITE
Kalınlık: 32 mm | Renk: siyah
soni COMPOSITE, ağır plastik folyomuz olan soni EVA ile dekoratif keçe yüzeyli akustik süngerden yapılmış kombine bir üründür. Bu optimum kombinasyon hem etkili biçimde gürültü azaltıcı hem de ses emici bir fonksiyon sağlar. soni COMPOSITE özellikle duvarlar ve tavanların ses yalıtımı için uygundur. Komşu duvarda veya perde duvar denilen yapının arkasına uygulandığında, iki bileşenli akustik ürünümüz gözle görülür bir gürültü azaltma sağlar. Görsel tasarım için farklı renkli keçe yüzeylere sahip soni COMPOSITE ürünlerimiz mevcuttur. soni COMPOSITE ürünümüzü falçata ile istediğiniz boyutta kesebilirsiniz. Arkasındaki kendinden yapışkanlı ekipman, bir montaj yardımcısı görevi görür.

İçerik: 0.5 m² (₺1.054,98* / 1 m²)

₺527,49*
soni NBR Sızdırmazlık Bandı
Sızdırmazlık Bandınızı soniflex’ten sipariş edin Sızdırmazlık bandı, farklı alanların sızdırmazlığı için ideal olan ve kullanımı da kolay olan çeşitli önlemlerden biridir. soni NBR sızdırmazlık bandı, NBR'den yapılmış kapalı hücreli bir sızdırmazlık malzemesidir. Soniflex'in sızdırmazlık bandı ile emniyet, güvenilirlik ve kaliteye güvenin! soni NBR Sızdırmazlık Bandının Özellikleri Kendinden yapışkanlı sızdırmazlık bandı, kapalı hücreli bir malzemeden yapılmıştır ve bireysel özellikleri sayesinde özellikle çok yönlüdür. - 40 ila +80 derece arasındaki sıcaklıklara dayanabilen ve aynı zamanda yüksek düzeyde emniyet ve güvenilirlik sunan bir sızdırmazlık bandıdır. Kendinden yapışkanlı özellikleri sayesinde soni NBR sızdırmazlık bandı hızlı ve kolay bir şekilde uygulanabilir. Buna ek olarak, yüksek yapışma gücü güvenli bir tutuş sağlar. Rulo genişliği 40 mm'dir ve sızdırmazlık bandı uygun alet kullanılarak boyutuna göre kesilebilir. Rulonun kendisi beş metre bant içerir. soni NBR Sızdırmazlık Bandı Kullanımı soni NBR genellikle bir kaplama kabuğu inşa ederken ahşap çıtaları etkili bir şekilde ayırmak için kullanılır. Ürünümüz motor yağı gibi yağlarla temasa uygun olduğundan, sızdırmazlık ve dekuplaj bandımız da birçok teknik alanda ve araçlarda, makinelerde, kapsüllerde, kaportalarda ve diğer alanlarda uzun yıllardır kendini kanıtlamıştır. Dahası, soni NBR'miz deformasyona ve aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır, bu da onu bu alandaki diğer ürünlerden çok daha dayanıklı hale getirir. Arkasındaki kendinden yapışkanlı yüzey, basit ve zaman kazandıran bir kurulum sağlar. soni NBR sızdırmazlık bandımız veya soniflex mağazamızdaki diğer ürünler hakkında hala sorularınız mı var? O zaman lütfen bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İçerik: 5 m (₺40,58* / 1 m)

₺202,88*
soni ÖZEL YAPIŞTIRICI
Kartuş / 6 veya 12 kartuşlu set: 310 ml kartuş
soni ÖZEL YAPIŞTIRICI, özellikle melamin ve poliüretan sünger olmak üzere açık hücreli malzemelerle yapılan ses yalıtımı ile akustik elemanların noktasal ve tam yüzey yapıştırma işlemleri için ideal akustik yapıştırıcıdır. Solventsiz ve stabil özellikteki soni ÖZEL YAPIŞTIRICI; beton, sıva, duvar, çimento ve ahşap gibi inşaatta yaygın olarak kullanılan alt tabakalara mükemmel bir şekilde yapışır. Açık hücreli köpük tabakalarımız, elastoplastik, tek bileşenli polimer yapıştırıcı ile doğrudan duvara veya tavana yapıştırılabilir. Lütfen "işleme talimatları" adlı bilgi formumuza da dikkat ediniz. soni ÖZEL YAPIŞTIRICI'mızı isteğe bağlı olarak 310 ml içerikli tekli kartuş veya 6 ya da 12'lik set olarak alabilirsiniz. İpuçları: soni ÖZEL YAPIŞTIRICI, polietilen köpükler için (ör: soni RESIST) uygun değildir ve çocukların eline geçmemelidir!

₺197,49*

Montaj

Ses yalıtım ürünlerimiz istek üzerine kendinden yapışkanlı yapılabilmektedir. Bu, basit, temiz ve hızlı bir montaj sağlar.

Ses Yalıtımı 

Oda akustiğinde hissedilebilir bir iyileştirme için, bir odadaki tavan / duvar yüzeylerinin % 30 - 50'sini kaplamanızı öneririz.

Yangın Davranışı

Ürünlerimizin çoğu DIN 4102 ve DIN EN 13501'e göre alev geciktirici olarak sınıflandırılmıştır. Lütfen, belirtilen yangından korunma sınıfları hakkında bizlerden detaylı bilgiyi alınız.

....için Uygulamalar