Alçıpan duvarlar ve tavanlar için sonradan ses yalıtımı

Teraslı evler veya apartmanlar arasındaki bölme duvarının sonradan ses yalıtımı için soni PROTECT R kullanarak bir cephe kaplaması yapmanızı öneririz. 

soni PROTECT R, melamin köpükten yapılmış yüksek kaliteli bir geri dönüşüm ürünüdür ve çok iyi ses emilimi ve ses yalıtım değerlerine sahiptir.

Dekuplaj yapmak ve ses köprülerini önlemek için soni NBR sızdırmazlık bandı eklenmiştir.

soni PROTECT R önemli ürün özellikleri:

  • İyi ses yalıtım değerleri
  • İyi ses emme kapasitesi duvar veya tavan kaplaması için enerji tasarruflu ısı yalıtımı
  • Yaşlanmaya karşı yüksek direnç
  • Mineral elyaf içermez ve fizyolojik olarak zararsızdır

soni COMPOSITE
Kalınlık: 32 mm | Renk: siyah
soni COMPOSITE, ağır plastik folyomuz olan soni EVA ile dekoratif keçe yüzeyli akustik süngerden yapılmış kombine bir üründür. Bu optimum kombinasyon hem etkili biçimde gürültü azaltıcı hem de ses emici bir fonksiyon sağlar. soni COMPOSITE özellikle duvarlar ve tavanların ses yalıtımı için uygundur. Komşu duvarda veya perde duvar denilen yapının arkasına uygulandığında, iki bileşenli akustik ürünümüz gözle görülür bir gürültü azaltma sağlar. Görsel tasarım için farklı renkli keçe yüzeylere sahip soni COMPOSITE ürünlerimiz mevcuttur. soni COMPOSITE ürünümüzü falçata ile istediğiniz boyutta kesebilirsiniz. Arkasındaki kendinden yapışkanlı ekipman, bir montaj yardımcısı görevi görür.

İçerik: 0.5 m² (₺1.016,70* / 1 m²)

₺508,35*
soni NBR Sızdırmazlık Bandı
Sızdırmazlık Bandınızı soniflex’ten sipariş edin Sızdırmazlık bandı, farklı alanların sızdırmazlığı için ideal olan ve kullanımı da kolay olan çeşitli önlemlerden biridir. soni NBR sızdırmazlık bandı, NBR'den yapılmış kapalı hücreli bir sızdırmazlık malzemesidir. Soniflex'in sızdırmazlık bandı ile emniyet, güvenilirlik ve kaliteye güvenin! soni NBR Sızdırmazlık Bandının Özellikleri Kendinden yapışkanlı sızdırmazlık bandı, kapalı hücreli bir malzemeden yapılmıştır ve bireysel özellikleri sayesinde özellikle çok yönlüdür. - 40 ila +80 derece arasındaki sıcaklıklara dayanabilen ve aynı zamanda yüksek düzeyde emniyet ve güvenilirlik sunan bir sızdırmazlık bandıdır. Kendinden yapışkanlı özellikleri sayesinde soni NBR sızdırmazlık bandı hızlı ve kolay bir şekilde uygulanabilir. Buna ek olarak, yüksek yapışma gücü güvenli bir tutuş sağlar. Rulo genişliği 40 mm'dir ve sızdırmazlık bandı uygun alet kullanılarak boyutuna göre kesilebilir. Rulonun kendisi beş metre bant içerir. soni NBR Sızdırmazlık Bandı Kullanımı soni NBR genellikle bir kaplama kabuğu inşa ederken ahşap çıtaları etkili bir şekilde ayırmak için kullanılır. Ürünümüz motor yağı gibi yağlarla temasa uygun olduğundan, sızdırmazlık ve dekuplaj bandımız da birçok teknik alanda ve araçlarda, makinelerde, kapsüllerde, kaportalarda ve diğer alanlarda uzun yıllardır kendini kanıtlamıştır. Dahası, soni NBR'miz deformasyona ve aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır, bu da onu bu alandaki diğer ürünlerden çok daha dayanıklı hale getirir. Arkasındaki kendinden yapışkanlı yüzey, basit ve zaman kazandıran bir kurulum sağlar. soni NBR sızdırmazlık bandımız veya soniflex mağazamızdaki diğer ürünler hakkında hala sorularınız mı var? O zaman lütfen bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İçerik: 5 m (₺39,10* / 1 m)

₺195,52*
soni ÖZEL YAPIŞTIRICI
Kartuş / 6 veya 12 kartuşlu set: 310 ml kartuş
soni ÖZEL YAPIŞTIRICI, özellikle melamin ve poliüretan sünger olmak üzere açık hücreli malzemelerle yapılan ses yalıtımı ile akustik elemanların noktasal ve tam yüzey yapıştırma işlemleri için ideal akustik yapıştırıcıdır. Solventsiz ve stabil özellikteki soni ÖZEL YAPIŞTIRICI; beton, sıva, duvar, çimento ve ahşap gibi inşaatta yaygın olarak kullanılan alt tabakalara mükemmel bir şekilde yapışır. Açık hücreli köpük tabakalarımız, elastoplastik, tek bileşenli polimer yapıştırıcı ile doğrudan duvara veya tavana yapıştırılabilir. Lütfen "işleme talimatları" adlı bilgi formumuza da dikkat ediniz. soni ÖZEL YAPIŞTIRICI'mızı isteğe bağlı olarak 310 ml içerikli tekli kartuş veya 6 ya da 12'lik set olarak alabilirsiniz. İpuçları: soni ÖZEL YAPIŞTIRICI, polietilen köpükler için (ör: soni RESIST) uygun değildir ve çocukların eline geçmemelidir!

₺190,33*
soni PROTECT R
Ses yalıtım panelimiz soni PROTECT R, melamin reçinesi bazlı yüksek kaliteli bir geri dönüşüm ürünüdür. soni PROTECT R'nin karakteristik özelliği, mükemmel ses emilimi ve ses yalıtımı değerleridir ve bu da etkili ses iletimi yalıtımının elde edilmesini sağlar. soni PROTECT R, bir perdeleme duvarının arkasında boşluk sönümlemesi görevi görerek, ortaya çıkan rezonansları önemli ölçüde azaltır ve böylece bir duvarın, bölmenin veya tavanın ses yalıtımını artırır. Gürültülü komşulardan veya ortam gürültülerinden kaynaklanan gürültü kirliliği böylece etkili bir şekilde durdurulabilir. Perdeleme duvarı oluşturmak için ipucu: Dış kaplama için, 30 veya 50 mm kalınlığında ahşap çıtalar duvara dübellenir. İdeal olarak, çıtalar toleranslı monte edilir; bu demektir ki, ses köprülerini önlemek için duvar ve çıtalar arasına elastik bir tabaka yerleştirilir. Sızdırmazlık bandımız soni NBR burada idealdir. Ardından çıtalar arasındaki boşluk ses yutucu ürünümüz olan soni PROTECT R ile doldurulur ve çıtalara alçı levha veya sunta vidalanır. soni PROTECT R doğrudan duvara değil, ahşap çıtalara (30 mm) monte edilirse ses emilimi daha da artar. Ortaya çıkan hava boşluğu ek yalıtım sağlar. Kenar derzlerini akrilatla doldurarak, alçı levhayı / suntayı zeminden ve tavandan ve bitişik duvarlardan da "ayırırsanız", kaplamanın yapısı optimize edilir. Müşteri deneyim raporumuzun Mahalle / Perdeleme Duvarı konulu başlığı altında, bir duvarın ses yalıtımı için bir kaplama örneği görebilirsiniz.

İçerik: 0.5 m² (₺1.024,32* / 1 m²)

₺512,16*

Montaj

Ses yalıtım ürünlerimiz istek üzerine kendinden yapışkanlı yapılabilmektedir. Bu, basit, temiz ve hızlı bir montaj sağlar.

Ses Yalıtımı 

Oda akustiğinde hissedilebilir bir iyileştirme için, bir odadaki tavan / duvar yüzeylerinin % 30 - 50'sini kaplamanızı öneririz.

Yangın Davranışı

Ürünlerimizin çoğu DIN 4102 ve DIN EN 13501'e göre alev geciktirici olarak sınıflandırılmıştır. Lütfen, belirtilen yangından korunma sınıfları hakkında bizlerden detaylı bilgiyi alınız.

....için Uygulamalar