soni PICTURE akustik resimler - şık bir alüminyum çerçeve içinde

Bir odada rahat hissetmek söz konusu olduğunda, çok farklı faktörler önemli bir rol oynar. Ancak sadece odanın büyüklüğü değil, ışık ve mobilyalar da dikkate alınmalıdır. Oda akustiği de göz ardı edilmemeli ve oda tasarımına dahil edilmelidir. Ofisler, bekleme alanları, oteller veya diğer odalar olsun, tipik ses emicilere ek olarak, özel akustik ekranlar da çok popülerdir. Soniflex'te size çeşitli motiflere sahip çok sayıda farklı akustik resim sunuyoruz.

Akustik resimler nedir?


Akustik resimler, ses emici etkisi olan resimlerdir. Oda akustiğini iyileştirmenin yanı sıra, farklı odalarda görsel vurgular olarak da hizmet ederler. Akustik resimler sesi emer ve termal enerjiye dönüştürür. Bu nedenle, akustik resimler de ses emiciler alanına aittir ve genellikle "ses emiciler" olarak da adlandırılırlar. Ürün yelpazemizdeki resimler sadece güzel motifleriyle parlamakla kalmıyor. Böylece resimleri maksimum verimlilikle elde edersiniz.

Akustik resimlerin etkisi


İster bir doktor muayenehanesinin bekleme odasında, ister açık planlı bir ofiste veya özel odalarda olsun, akustik resimler birçok avantaj vaat ediyor.Ekipman veya makineler tarafından değil, etrafınızdaki insanlar tarafından üretilen rahatsız edici gürültüler nadir değildir. Özel görüşmeler, resepsiyonda telefon görüşmeleri, kısa anlaşmalar veya müşteri görüşmeleri, kötü bir şekilde Oda akustiği ses seviyesi hızla bir eziyete dönüşür ve tatsızlaşır.

Odaların hem duvarları hem de zemini pürüzsüzdür. Sadece küçük mobilyalar eklenirse, odaların akustiği hızla bozulur. Akustik resimler güzel bir kanvas tarzında mevcuttur, fazla sesi emer ve böylece ses yansımasını önler. So sind die Akustikbilder von soniflex nicht nur ein eleganter Wandschmuck. Daha iyi oda akustiğine önemli ölçüde katkıda bulunurlar ve soniflex'ten online olarak rahatlıkla sipariş edilebilir.

soniflex akustik resimlerin avantajları


soniflex'in akustik resimleri güzel motifleri ve birinci sınıf kalitesiyle ilham veriyor. Sadece kurulumu ve sökülmesi kolay olmakla kalmaz, aynı zamanda önemli ölçüde daha iyi oda akustiği sağlar ve sadece yaşam kalitenizi değil, aynı zamanda çalışanların, müşterilerin veya misafirlerin refahını da iyileştirir.

Bir bakışta avantajlar:

● Akustik resimler için geniş kapsamlı farklı motif seçimi
● Toplantı odalarında, ofislerde, bekleme salonlarında ve diğer tüm odalarda önemli ölçüde daha az gürültü
● Daha iyi oda akustiği konsantrasyonu artırır
● Daha yüksek yaşam kalitesi
● Çalışanlar daha verimli çalışır
● Yankılanma önemli ölçüde azalır
● Ayrıca görsel bir vurgu
● Akustik resimler, ürün yelpazemizdeki diğer ses emicilerle birleştirilebilir 

soniflex'te akustik resimler satın alın

Akustik resimlerimiz çok özel bir tür ses emicidir, çünkü soni PICTURE ile odaları aynı anda hem dekoratif hem de akustik olarak optimize edilebilir.

soni PICTURE, çok iyi ses emme kapasitesi ile etkileyicidir ve ses seviyesini azaltmak ve çekici bir görünüme değer vermek istediğiniz her yerde kullanılabilir.

Akustik görüntülerimiz, bir tekstil kaplamanın arkasındaki kenetleme çerçevesi profiline görünmez bir şekilde yerleştirilen son derece etkili akustik ürün soni COMFORT'tan oluşur. Alternatif olarak, çerçeveyi en son trend renklerde yüksek kaliteli keçe ile de donatabiliriz.

Çok yönlü alüminyum çerçeve 40 mm derinliğe sahiptir ve önceden monte edilmiş asma kancaları kullanılarak duvara kolayca takılabilir. Standart çerçevelerin boyutu 1000 x 500 mm'dir.

Ses yalıtım malzemesi ve baskılı tekstilin bu ideal kombinasyonu ile her oda sadece son derece zevkli bir şekilde dekore edilmekle kalmaz, aynı zamanda gözle görülür şekilde daha hoş ve kendini iyi hissettiren atmosfer yaratılır. Akustik resimler şu alanlarda kullanım için idealdir:

● Ofisler ve idari binalar
● Kreşler, anaokulları, okullar
● Çağrı merkezleri, açık plan ofisler
● Otel lobileri
● Bankalar ve sigorta şirketleri
● Bankalar ve sigorta şirketleri

Akustik resimler veya ürün yelpazemizdeki diğer ürünler hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan ve tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyacağız.

Odanızı daha güzel ve aynı zamanda daha sessiz hale getirin.

Montaj

Ses yalıtım ürünlerimiz istek üzerine kendinden yapışkanlı yapılabilmektedir. Bu, basit, temiz ve hızlı bir montaj sağlar.

Ses Yalıtımı 

Oda akustiğinde hissedilebilir bir iyileştirme için, bir odadaki tavan / duvar yüzeylerinin % 30 - 50'sini kaplamanızı öneririz.

Yangın Davranışı

Ürünlerimizin çoğu DIN 4102 ve DIN EN 13501'e göre alev geciktirici olarak sınıflandırılmıştır. Lütfen, belirtilen yangından korunma sınıfları hakkında bizlerden detaylı bilgiyi alınız.

....için Uygulamalar

Büro | Callcenter
Gastro | Kantine
Wohnraum | Treppenhaus