soniflex - Bizi daha iyi tanıyın

soniflex, şirketin 1963 yılındaki kuruluşundan bu yana ses yalıtımı ve ses emilimi alanında en yüksek teknik düzeyde kapsamlı öncü çalışmalar gerçekleştiren tanınmış bir Alman uzman olan Cellofoam International GmbH & Co. KG'nin bir markasıdır. Cellofoam ürünleri her geçen yıl 70'den fazla ülkede 1.600'ün üzerinde endüstriyel müşterinin güvenini kazanmaktadır. Otomotiv dışı alanlarda gürültü kontrolü alanında lider bir uzman olan şirket, çok çeşitli uygulamalar için özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır.

soniflex markamız, özel ve ticari müşterilerimize Cellofoam GmbH & Co. KG'nin öncü ürünlerine doğrudan erişim olanağı sağlar. Artık siz de Cellofoam'un zengin bilgi birikimi ve deneyiminden yararlanabilirsiniz. soniflex'in misyonu, her türlü gürültü sorununa mümkün olan en kısa sürede etkili gürültü kontrolü çözümleri sunmaktır.

Sizin için en büyük yenilikler

soniflex kaliteye, yeniliğe ve müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Geçmişimiz, hem ürün yelpazemiz hem de coğrafi kullanılabilirliğimiz açısından sürekli gelişme ve genişleme ile karakterizedir. Günümüz dünyasında gürültü azaltmanın ne kadar önemli olduğunu biliyor ve müşterilerimize en iyi, en verimli ve yenilikçi çözümleri sunmak için çok çalışıyoruz.

Gelişmiş sünger ve keçe bazlı, birinci sınıf ses yalıtımı ürünlerimizin temelini oluşturur. Teklifimiz özel bileşenleri, akustik uzmanlığı ve birinci sınıf sızdırmazlık malzemelerini içerir.

soniflex size şunları sunar:

 • Sünger ve keçe bazlı yüksek kaliteli ses yalıtımı ve sönümleme ürünleri
 • Parçaların gerektiği gibi derlenmesi ve müşteri gereksinimlerine göre etiketlenmesi (setler)
 • Son müşteri uygulamasında malzemenin uygulama gereksinimlerine ilişkin ayrıntılı bilgiyle birleştirilmiş akustik uzman bilgisi (örneğin, yangınla ilgili gereksinimler)
 • Yüksek kaliteli sızdırmazlık malzemeleri
 • Kenarları kapatmak/maskelemek ve boruları kapatmak için yapışkan bantlar
 • Hızlı teklif işleme
 • kısa teslim süresi
 • Panjur darbe koruması gibi ek ürünler

Bir şirketin yenilik yapma yeteneği, iyileştirilmiş ürünlere olan ihtiyacın pazar talebinden önce fark edilmesi ve seri üretime hazır çözümler geliştirilmesiyle en iyi şekilde ifade edilir. Araç ve makine mühendisliğinin yanı sıra diğer dinamik endüstrilere yönelik yüksek kaliteli ses yalıtımı ürünlerinin tedarikçileri olarak Cellofoam ve soniflex, süreçlerini halihazırda hızlı inovasyon döngülerine uyarladılar.

Teknolojinin en ileri noktasında

Üretim tesislerimizdeki en modern sistemler, hassas ve verimli üretim süreçlerine olanak sağlar. soniflex olarak, 3D kontur ve su jeti kesimden kapsamlı ölçüm ve akustik test tesislerine kadar birinci sınıf sonuçlar sunmak için teknolojiye güveniyoruz. Geliştirme mühendislerimiz malzeme bağlantılarımızı ve yeni proses teknolojilerimizi optimize etmek için sürekli çalışıyorlar.

Teknolojik ekipmanlarımız şunları içerir:

 • Sünger iyileştirme sistemleri (Cello® prosesi)
 • Süngerleri, lamine malzemeleri ve keçe kumaşları şekillendirmek ve sıkıştırmak için sistemler
 • 3D kontur kesme ve su jeti kesim sistemleri
 • Sızdırmazlık şeritleri için de çeşitli kesme cihazları, kesme ve delme sistemleri
 • Kapsamlı ölçüm, yangın ve akustik test olanaklarına sahip laboratuvar
 • Akustik ölçümler için yankılanma odası
 • Alev ve kuru yapışkanlı laminasyon sistemleri
 • Termal iletkenlik ölçer, iklim değişikliği test cihazı, malzeme analizi için FTIR spektrometresisoniflex için çok yönlü konumlar

soniflex ses yalıtımı ve akustik optimizasyon için çok sayıda seçenek sunar. Ürünlerimiz çağrı merkezlerinde ve ofislerde olumlu bir çalışma atmosferi yaratmak ve iletişimi teşvik etmek amacıyla kullanılmaktadır. Restoran ve kantinlerde gürültüyü azaltmaya ve oda akustiğini iyileştirmeye yardımcı olurlar.

Calışma koşullarını optimize etmek ve gürültüyü azaltmak için üretim salonları ve atölyeler gibi teknik ortamlarda da gereklidirler. soniflex ürünleri özel sektörde iyileştirilmiş oda akustiği ve ses yalıtımı yoluyla yaşam konforunu sürdürülebilir bir şekilde artırmak için kullanılıyor.Uzun yıllara dayanan tecrübeyi göz önünde bulundurarak

1976 yılında Cellofoam GmbH, sıcak baskı makinesi satın alarak yeni “Teknik Ses Yalıtımı” iş alanına girdi. O zamandan bu yana uzmanlık bilgimizi sürekli olarak genişlettik: Hammaddelerden son teknoloji ses yalıtım ürününe kadar - kalifiye çalışanlarımızın uzman bilgisi her yerde talep görmektedir.

2004 yılından itibaren Cellofoam yurtdışına açıldı ve Türkiye ve Çek Cumhuriyeti'nde yan kuruluşların yanı sıra Polonya, Fransa ve Avusturya'da başka uluslararası ortak girişimler kurdu. Büyümemiz, pazar ihtiyaçlarına proaktif bir şekilde yanıt verme ve yenilikçi çözümler bulma yeteneğimizi gösteriyor. Özel ve ticari müşterilerimize yönelik internet mağazamız Soniflex nihayet 2008 yılında kuruldu.

Biz soniflex olarak 200'den fazla çalışanı olan Cellofoam ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Çevrimiçi mağazamız kendisini ürünlerimizden, müşterilerimizden ve çevreden sorumlu olarak görmektedir. soniflex'in hedefi müşterilerimizin ihtiyaçlarını "sadece" karşılamak değil, araştırma ve geliştirmeye yatırım yaparak bu ihtiyaçları aşmaktır.Ses yalıtımı için online mağazanız

 • Ses yalıtımı için doğrudan üreticiden birinci sınıf kalite
 • Geliştirme ve üretimde 60 yılı aşkın deneyim
 • En iyi hizmet ve tavsiye
 • 24 saat içinde hızlı sipariş işleme (Pzt - Cuma)
 • Kargo ile güvenli gönderim
 • DIN ISO 9001'e göre ses yalıtımı sertifikalı

Bugün iletişime geçin

Cellofoam'un soniflex'i kaliteyi, ilerlemeyi ve müşteriye yakınlığı temsil eder. Ses yalıtımı ve sönümleme alanındaki kapsamlı uzmanlık bilgimiz ve teknolojik uzmanlığımız sayesinde akustik gereksinimleriniz için ideal ortağız. Uzun başarı hikayemizi yazmaya devam etmek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına sürekli odaklanmamız sayesinde sektörün ön saflarında yer almak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Daha fazla ayrıntı ve/veya kişisel tavsiye için lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin. Bireysel gereksinimlerinizi karşılayan akustik çözümler geliştirmek için sizinle birlikte çalışacağız.

soniflex'teki yetkili kişiniz:
Zübeyde Çelik Arıkan
Tel: +49 7351 340 28 61
Mail: sales@soniflex.de