soniflex uygulamasıyla oda akustik ölçümü gerçekleştirme

Bu ücretsiz uygulamayla odalarınızdaki yankılanmayı yalnızca birkaç adımda ölçebilirsiniz. Bu şekilde, rahatsız edici bir yankılanma olmadan hoş ve optimum oda akustiği elde etmek için kaç tane ses emici ürüne ihtiyacınız olduğunu belirleyebilirsiniz.

soni ÖZEL YAPIŞTIRICI ile kolay montaj

Ses geçirmez panellerimizi nasıl doğru şekilde kuracağınızı size gösteriyoruz. İster kendinden yapışkanlı ister soni ÖZEL YAPIŞTIRICILI olsun.

soni RESIST kutu elemanlarına sahip bir kompresörün ses yalıtımı

Soniflex malzemesini kullanarak kompresörünüzü ne kadar rahat ve kolay bir şekilde yerleştirebileceğinizi burada görün. soni RESIST Box ürünümüz tekdüze yapboz parçalar halinde kesilir ve istenildiği gibi genişletilebilir. Parçaları birbirine takmanız yeterlidir; kompresörün üzerine yerleştirilebilecek, kendini destekleyen bir kutuya sahip olursunuz.

soniflex ses yalıtım ürünleri ile ara bölmeler

Burada komşu duvar ses yalıtımını görmektesiniz. Ara bölmeler sayesinde duvar tamamen kullanılmaktadır. Uygulanan ürün soni COMPOSITE dir.

Uygulama videosu: Ofisin sesi çok mu yüksek?

Bu videoda size ofisinizi nasıl daha sessiz hale getireceğinizi ve keyifli bir çalışma ortamı yaratacağınızı gösteriyoruz. soniflex'in akustik ürünleriyle çok kolay! İster hukuk bürosunda, ister açık planlı ofiste, ister bekleme alanında, okulda, restoranda veya Home office olsun. Bizimle bölme duvarları, modaya uygun küpler veya harika akustik unsurlar bulacaksınız.

Akustik paneller için Kendin Yap renk çeşitliliği | soniflex uygulama önerisi

Aynı yüzeyi sayesinde soni VLD yapışkan bandımız, soni CIRCLE veya soni COLOR keçe paneller gibi kenarların çevresine yapıştırmak için son derece uygundur. Renk çeşitliliğinin ve yaratıcılığın sınırı yoktur.

Ses yalıtımı için Kendin Yap muhafaza | soniflex uygulama önerisi

Havuz pompası veya kompresörü çok mu gürültülü? Kendin Yap çözümümüz var! İç kısmı soni RESIST yalıtım malzememizle kaplanmış ahşap bir muhafaza kutusu. Dış kaplama aynı zamanda cihazları yağmurdan, doludan ve UV radyasyonundan da korur.
Bu videoda kapalı hücreli polietilen süngerimizi kullanma konusunda ilham veriyoruz. Kendinden yapışkanlı arka yüzeyi sayesinde istenilen ölçüye göre kesildikten sonra kurulumu inanılmaz derecede kolaydır. Kendi projelerinizde başarılar dileriz. Ürünlerimizi kullandığınıza dair fotoğrafları Instagram'da bize göndermekten çekinmeyin!
IG: @soniflex_de

DIY muhafazasının ses ölçümü | soniflex

Bir süre önce burada yalıtım ürünümüz soni RESIST için bir uygulama önerisi okudunuz. Artık size performans kontrolünün sonuçlarını anlatabiliriz. Motoru elektrikli süpürgeden çıkardık ve gürültü emisyonunu muhafazamızla ve muhafazamız olmadan bir kez ölçtük.

Sabitlenebilir masa bölmeleri | soniflex oda akustiği

soni MASA SEPARATÖRÜİmiz çok iyi bir ses emme kapasitesine sahiptir ve gürültü seviyesini azaltmak istediğiniz her yere esnek bir şekilde yerleştirilebilir. Montajı kolay akustik bölme ürünleri, ofis mimarisine uyum sağlar ve konsantre çalışmayı destekleyen hoş akustik koşullar yaratır. Videoda gösterildiği gibi dar versiyonun (400 mm genişlik) özel avantajı, bölme ekranlarının sağladığı mekansal ayrım sayesinde iş istasyonlarının çok daha derli toplu ve daha düzenli görünmesine rağmen iş arkadaşlarının göz hizasında iletişim kurabilmesidir.

Installation of our door sound insulation | soniflex instructions

This video shows the installation of our soni PORTA door sound insulation from unboxing to the finished door. Watch the video for useful tips and tricks on how to stick the individual elements at the correct distance to the door handle and door frame.