soni CIRCLE

Dairesel akustik ürün

  • Bireysel oda tasarımı için zarif akustik unsurlar
  • İyi yangın direnci
  • Çekici trend renklerinde geniş renk yelpazesi
Ebat
Renk

₺277,93*

İçerik: 1 piece(s)
Ürün no. H8001E124

Mevcut, teslimat süresi 20- 30 iş günü

Tanım
soni CIRCLE, ses emilimi ve oda akustiğinin optimizasyonu için dairesel bir akustik elemandır. Modern, modaya uygun renklerde görsel olarak çekici bir dekoratif keçe ile lamine edilmiş beyaz bir polyester keçeden oluşur. Ses emiciler iki farklı boyutta mevcuttur - fikirlerinize göre bireysel bir oda tasarımı için.

Bir odanın taban alanında %30'luk bir doluluk, oda akustiğini önemli ölçüde iyileştirir. soni CIRCLE'ın montajı yankılanmayı azaltır, bu da özellikle ofislerde, çağrı merkezlerinde, giriş alanlarında veya toplantı odalarında daha hoş bir atmosfer ve daha düşük gürültü seviyesi sağlar.
soni CIRCLE, DIN EN ISO 13501 ve DIN 4102 (alev geciktirici) uyarınca yapı sektörü için gerekli yangın standartlarını karşılar. Bu, soni CIRCLE'ı ses seviyesinin düşürülmesi ve aynı zamanda yangından korunma yönetmeliklerine uyulması gereken her yerde duvar kaplaması olarak güvenle kullanabileceğiniz anlamına gelir.
Soni CIRCLE'ı pürüzsüz ve temiz yüzeylere yapıştırmak için soni ÖZEL YAPIŞTIRICI ürünümüzü öneriyoruz. Alternatif olarak, akustik emici, iyi yapışan soni VELCRO BANT ile duvara sabitlenebilir.
Teknik veriler
Akustik özellik: ses sönümleyici
Bilgi: - Farklı lotlar arasında çok az renk farklılıkları olabilir, bu da bir şikayet nedeni teşkil etmez.
Ebat: Ø 235 mm
Ø 380 mm
Kalınlık: 50 mm
Renk: açık gri
mavi
koyu gri
kırmızı
bej
pembe
yeşil
turuncu
Temel malzeme: polyester dokunmamış kumaş
Uygulamalar: Yaşam alanı | merdiven boşluğu
Kulüp odası | balo salonu
Kreş | anaokulu | okul
Ses stüdyosu | prova odası
Ofis | çağrı merkezi
Uygulama türü: Duvar emiciler
Tavan emiciler
Yangın davranışı: DIN EN 13501-1, alev geciktirici
İndirmeler
Ürün hakkında sorunuz

Zubehör

soni SABİTLEYİCİ
soni Sabitleyici: akustik ürünlerin kolay montajı için. soni ELEMENT, soni PROTECT veya soni COMFORT gibi akustik ses emicileri sabitlemek için mükemmeldir. Koruyucu filmi çıkardıktan sonra, soni Sabitleyiciyi akustik elemana yapıştırın ve duvardaki, örneğin bir kanca çivisine (gönderime dahil değildir) tutturun. Kendinden yapışkanlı ve güçlü tutuşa sahip sabitleyici. Boyut: 4,5 x 4,5 cm + kuşgözü Sabitleyici başına yük kapasitesi: maks. 1 kg

₺88,33*
soni VELCRO BANT
Güçlü bir şekilde yapışan Velcro bant: PES Keçe bazlı akustik ürünlerin kolayca montajı için. (Yalnızca duvara montaj için) soni VELCRO BANT,  soni COMFORT ,  soni CIRCLE veya soni HEXAGON  gibi akustik ürünlerin yapıştırılması için idealdir. Velcro şeridini istenilen uzunlukta kesin ve koruyucu filmi soyun. Velcro bandını yapışkan desteğiyle duvara yapıştırın ve akustik ürünü Velcro şeridin üzerine bastırın. Bu bağlantı, akustik ürününüzü istediğiniz zaman tekrar çıkartıp takmanız için yardımcı olacaktır.anlamına gelir.Velcro bant için uzunluk önerisi: Güvenli bir tutuş için Velcro bandı yaklaşık olarak akustik ürünün genişliği uygulayın.

İçerik: 5 m (₺144,92* / 1 m)

₺724,62*
soni Köpük Spiralleri
soniflex köpük spiralleri (24 adet) Spiraller minimum 50 mm kalınlığa sahip akustik panelleri asmak için uygundur. soniflex köpük spiralleri, ses emici plakalara kolayca vidalanabilir ve halkalar kullanılarak gerilmiş bir tel halata veya kancalara asılabilir. Uçlar ayrıca bükülerek açılabilir ve kanca olarak kullanılabilir. Boyutlar: çap 15 mm, toplam uzunluk 80 mm, dönüş uzunluğu 69 mm.

İçerik: 24 piece(s) (₺52,23* / 1 piece(s))

₺1.253,54*
soni VLD
Genişlik: 60 mm | Renk: turuncu
soni VLD keçe bantlarımız, renkli akustik ürünlerimizde kenarları düzgün bir şekilde bantlamak veya derzlerin üstünü bantlamak için idealdir.Çekici moda renklerde güzel yüzeyleri ile yapışkan bantlar, el sanatları veya dekorasyon için de popülerdir.Yapışkan bantlar, soni COLOR, soni COLOR RD, soni ELEMENT, soni MASA SEPARATÖRÜ veya soni SEPARATÖR ses emicilerimizle aynı renklerde mevcuttur.soni VLD keçe bantlarımız, yüksek yapışma gücü ve dayanıklılıklarıyla öne çıkar. Serilmiş ince kumaş, gerilmeye karşı koruma sağlamak için kullanılır.

Varyantlar ₺522,10*
₺733,24*

Related items

soni HEXAGON
soni HEXAGON, ses emilimi ve oda akustiğinin optimizasyonu için altıgen bir akustik elemandır. Görsel olarak çekici renkli dekoratif keçe ile lamine edilmiş beyaz polyester keçeden oluşur. Geometrik ses emiciler iki farklı kalınlıkta mevcuttur - fikirlerinize göre bireysel bir oda tasarımı için.Oda akustiğinde gözle görülür bir iyileştirme için, ses yutuculu bir odada tavan / duvar yüzeylerinin yaklaşık %30-50'sinin kaplanmasını öneririz. Akustik elemanları eşit olarak dağıtmak en iyisidir. Bu, odanın genel olarak daha az yankılanmasını sağlar. Özellikle ofislerde, çağrı merkezlerinde, giriş alanlarında veya toplantı odalarında daha keyifli bir atmosfer ve daha düşük gürültü seviyesi sağlayan soni HEXAGON eklenerek konuşma anlaşılırlığı artırılır.soni HEXAGON, DIN EN ISO 13501 ve DIN 4102 (alev geciktirici) uyarınca yapı sektörü için gerekli yangın standartlarını karşılar. Bu, soni HEXAGON'u ses seviyesinin düşürülmesi ve aynı zamanda yangından korunma yönetmeliklerine uyulması gereken her yerde duvar kaplaması olarak güvenle kullanabileceğiniz anlamına gelir.soni HEXAGON'u pürüzsüz ve temiz yüzeylere yapıştırmak için soni ÖZEL YAPIŞTIRICI ürünümüzü öneriyoruz. Tam yüzey yapıştırma istenmiyorsa, soni VELCRO BANT, akustik elemanların güvenli bir şekilde tutulmasını sağlar.

Varyantlar ₺296,60*
₺325,32*
soni COLOR
Akustik panelimiz soni COLOR, modaya uygun çekici renklerde ince yapılı bir keçe yüzey ile lamine edilmiş beyaz polyester keçeden oluşur. Dekoratif akustik paneller hoş bir oda akustiği yaratır. Oda akustiğinde gözle görülür bir iyileşme için, bir odadaki tavan / duvar alanının %30-50'sini kaplamanızı öneririz. Akustik panelleri eşit olarak dağıtmak en iyisidir. Sonuç olarak, oda genel olarak daha az yankılanır ve daha hoş bir ortam sağlanır. soni COLOR, Avrupa standardı DIN EN ISO 13501 uyarınca inşaat sektörü için gerekli olan yangın standartlarını karşılar. Bu, ses seviyesinin düşürülmesinin ve yangından korunma yönetmeliklerinin gerekli olduğu her yerde tavan ve duvar kaplaması olarak soni COLOR akustik emicilerini kullanabileceğiniz anlamına gelir. soni COLOR, soni ÖZEL YAPIŞTIRICIMIZ ile pürüzsüz ve temiz yüzeylere yapıştırılabilir. Tam yüzey yapıştırması istenmiyorsa, soni VELCRO BANT akustik emicinin güvenli bir şekilde tutunmasını sağlar. Not: Soni Velcro bant yalnızca duvara montaj için uygundur, tavana montaj için uygun değildir.

İçerik: 0.5 m² (₺1.231,64* / 1 m²)

₺615,82*
İpucu
soni WAVE
Arka yüz ekipmanı: kendinden yapışkansız (nk) | Kalınlık: 30 mm
soni WAVE kıvrımlı süngerimiz, kalıplanmış poliüretandan yapılmış oldukça etkili bir gürültü koruma ürünüdür. Hava geçirgen, sızdırmaz yüzey (patentlidir) ses dalgalarını etkili bir şekilde emer ve ayrıca yağ, su ve yakıt iticidir. Yüzeyin görsel olarak çekici ve dalgalı yapısı sayesinde tüm frekans aralıklarında mükemmel emilim değerlerine ulaşılır. soni WAVE, özel ve kıvrımlı bir akustik sünger türüdür. Sağlamlığı ve mükemmel emilim özellikleri nedeniyle, özellikle teknik alanda, örneğin makinelerin muhafazasında kullanılır. Mükemmel emilim değerleri ve karakteristik şekli nedeniyle kayıt stüdyolarında ve müzik prova odalarında da popülerdir. soni WAVE, falçata ile kolaylıkla istenilen boyutta kesilebilir. Düşük ağırlık ve isteğe bağlı olarak uygulanan kendinden yapışkanlı ekipman size basit ve zaman kazandıran bir kurulum sağlar. Akustik panelin kendinden yapışkanlı olmayan varyantının montajı için soni ÖZEL YAPIŞTIRICI ürünümüzü öneririz.

İçerik: 0.5 m² (₺489,78* / 1 m²)

₺244,89*