soni WAVE

Viyollü sünger

  • Kire dayanıklı, ayrıca yağ ve su itici yüzey
  • Çok iyi ses emilimi
  • Falçatayla kolayca kesilebilir
  • Montaj videosu ➥YouTube'a devam et
Arka yüz ekipmanı
Kalınlık

₺244,89*

İçerik: 0.5 m² (₺489,78* / 1 m²)
Ürün no. H80521001

Mevcut, teslimat süresi 20- 30 iş günü

Tanım
soni WAVE kıvrımlı süngerimiz, kalıplanmış poliüretandan yapılmış oldukça etkili bir gürültü koruma ürünüdür. Hava geçirgen, sızdırmaz yüzey (patentlidir) ses dalgalarını etkili bir şekilde emer ve ayrıca yağ, su ve yakıt iticidir.

Yüzeyin görsel olarak çekici ve dalgalı yapısı sayesinde tüm frekans aralıklarında mükemmel emilim değerlerine ulaşılır. soni WAVE, özel ve kıvrımlı bir akustik sünger türüdür. Sağlamlığı ve mükemmel emilim özellikleri nedeniyle, özellikle teknik alanda, örneğin makinelerin muhafazasında kullanılır.

Mükemmel emilim değerleri ve karakteristik şekli nedeniyle kayıt stüdyolarında ve müzik prova odalarında da popülerdir.

soni WAVE, falçata ile kolaylıkla istenilen boyutta kesilebilir. Düşük ağırlık ve isteğe bağlı olarak uygulanan kendinden yapışkanlı ekipman size basit ve zaman kazandıran bir kurulum sağlar. Akustik panelin kendinden yapışkanlı olmayan varyantının montajı için soni ÖZEL YAPIŞTIRICI ürünümüzü öneririz.
Teknik veriler
Akustik özellik: ses sönümleyici
Arka yüz ekipmanı: kendinden yapışkansız (nk)
Ağırlık: 290 gr
550 gr
Bilgi: - Yağ ve suya karşı dayanıklı
- Hava geçirgen sızdırmaz yüzey
- Kire karşı dayanıklı
- Kolay montaj
- Ayrıntılı yangın davranışı için veri sayfasına bakınız
Ebat: 1000 x 500 mm
Kalınlık: 30 mm
Renk: koyu gri
Sıcaklık direnci: -40°C'den +100°C'ye kadar
Temel malzeme: poliüretan sünger
Uygulamalar: Araba | motor | tekne
Üretim sahası | atölye
Isı pompası | ısıtma havalandırma klima
Ses stüdyosu | prova odası
Makine | kompresör | teknik oda
Uygulama türü: Duvar emiciler
Tavan emiciler
Teknik uygulamalar için ürünler
Yangın davranışı: FMVSS 302, otomotiv yangın güvenlik standardı
İndirmeler
Ürün hakkında sorunuz

Aksesuar

soni ÖZEL YAPIŞTIRICI
soni ÖZEL YAPIŞTIRICI, özellikle melamin ve poliüretan sünger olmak üzere açık hücreli malzemelerle yapılan ses yalıtımı ile akustik elemanların noktasal ve tam yüzey yapıştırma işlemleri için ideal akustik yapıştırıcıdır. Solventsiz ve stabil özellikteki soni ÖZEL YAPIŞTIRICI; beton, sıva, duvar, çimento ve ahşap gibi inşaatta yaygın olarak kullanılan alt tabakalara mükemmel bir şekilde yapışır. Açık hücreli köpük tabakalarımız, elastoplastik, tek bileşenli polimer yapıştırıcı ile doğrudan duvara veya tavana yapıştırılabilir. Lütfen "işleme talimatları" adlı bilgi formumuza da dikkat ediniz. soni ÖZEL YAPIŞTIRICI'mızı isteğe bağlı olarak 310 ml içerikli tekli kartuş veya 6 ya da 12'lik set olarak alabilirsiniz. İpuçları: soni ÖZEL YAPIŞTIRICI, polietilen köpükler için (ör: soni RESIST) uygun değildir ve çocukların eline geçmemelidir!

Varyantlar ₺197,49*
₺147,94*
soni MONTAJ SETI
Akustik malzemenin mekanik olarak sabitlenmesi için. Set 1 (25-32 mm ses yalıtım malzemesi için) 20 adet 8x40 naylon dübel, 20 adet 6x70/42 vida ve 20 adet yalıtım rondelasından oluşur. Set 2 (50-52 mm ses yalıtım malzemesi için) 20 adet 8x40 naylon dübel, 20 adet 6x90/56 vida ve 20 adet yalıtım rondelasından oluşur.

Varyantlar ₺355,13*
₺286,54*
soni SABITLEME PIMLERI (20 adet)
soni sabitleme pimlerimiz, ses geçirmez panellerimizi pürüzsüz ve temiz yüzeylere hızlı ve kolay bir şekilde sabitlemenizi sağlar. soni sabitleme pimleri, arkasında kendinden yapışkanlı bir taban plakasından oluşur. Yüksek kaliteli yapışkan, akustik ürünlerimiz için güvenli bir tutuşu garanti eder. Sağlanan kilitli rondela, ses yalıtım plakasını sabitlemek için kullanılır. Son olarak, koruyucu bir başlık çelik pimi kapatır. Bir set; her biri bir pim, kilit pulları ve koruyucu başlıklara sahip 20 taban plakasından oluşur. Set 1 (pim uzunluğu 42 mm) 25-30 mm kalınlığındaki ses yalıtım panelleri için uygundur. Set 2 (pim uzunluğu 63 mm) 50 mm kalınlığındaki ses yalıtım panelleri için uygundur.

Varyantlar ₺452,08*
₺407,36*
soni SABİTLEYİCİ
soni Sabitleyici: akustik ürünlerin kolay montajı için. soni ELEMENT, soni PROTECT veya soni COMFORT gibi akustik ses emicileri sabitlemek için mükemmeldir. Koruyucu filmi çıkardıktan sonra, soni Sabitleyiciyi akustik elemana yapıştırın ve duvardaki, örneğin bir kanca çivisine (gönderime dahil değildir) tutturun. Kendinden yapışkanlı ve güçlü tutuşa sahip sabitleyici. Boyut: 4,5 x 4,5 cm + kuşgözü Sabitleyici başına yük kapasitesi: maks. 1 kg

₺88,33*

Benzer ürünler

soni PYRAMIDE
Renk: beyaz
Piramit süngerimiz soni PYRAMIDE, açık hücreli melamin süngerden (Basotect®) yapılan yüksek verimli bir ses yalıtım ürünüdür. soni PYRAMIDE, olağanüstü iyi emilim özellikleri ve çok çekici tasarımı ile etkileyicidir. soni PYRAMIDE, DIN EN ISO 13501 ve DIN 4102 (alev geciktirici) uyarınca yapı sektörü için gerekli yangın standartlarını karşılar. Bu, soni PYRAMIDE akustik panellerini, ses seviyesinin düşürülmesi gereken ve aynı zamanda yangından korunma yönetmeliklerine uyulması gereken her yerde duvar ve tavan kaplaması olarak kullanabileceğiniz anlamına gelir. soni PYRAMIDE eskimeye karşı yüksek dirence sahiptir, mineral lifler içermez ve fizyolojik olarak zararsızdır. soni PYRAMIDE, özellikle kayıt stüdyolarında duvar için ses emici olarak etkilidir. Not: soni PYRAMIDE'in temas bölgesindeki duvarlarda kullanılmasını, ürün yapısının hassas olmasından dolayı önermiyoruz. soni PYRAMIDE, falçata ile kolaylıkla istenilen boyutta kesilebilir. soni ÖZEL YAPIŞTIRICI ürünümüzü yapıştırma için tavsiye ediyoruz. Tam yüzey yapıştırma istenmiyorsa, alternatif olarak tavandan zahmetsiz asmaya yarayan köpük spirallerimiz kullanılabilir.

İçerik: 0.5 m² (₺1.740,82* / 1 m²)

Varyantlar ₺695,18*
₺870,41*
soni 471
Kalınlık: 10 mm
soni 471, karo biçimli termal kabartmalı PUR akustik paneldir. Görsel olarak çekici kabartma, yüzeyi sıkıştırır ve kapatır. Bu, onu son derece sağlam ve kire karşı dirençli hale getirir. Ek olarak hava geçirgen kabartma, özellikle motor seslerinin frekans aralığında akustik etkinliği iyileştirir. Akustik süngerimiz soni 471, hidrolize karşı yüksek direnci ile karakterizedir ve esas olarak otomotiv sektöründe kullanılmaktadır. soni 471, örneğin karavanların, eski model arabaların veya diğer araçların ses emici ve ısı yalıtımlı iç kaplamaları için idealdir. Otomotiv sektörü için gerekli olan FMVSS 302 ve DIN 75200 yangın standartlarını karşılamaktadır. soni 471, falçata ile kolaylıkla istenilen boyutta kesilebilir. Düşük ağırlığı ve kendinden yapışkanlı ekipmanı, onu kolay ve hızlı bir şekilde monte etmenize olanak tanır.

İçerik: 0.5 m² (₺341,12* / 1 m²)

₺170,56*
soni TRAPEZ
Renk: beyaz
soni TRAPEZ, olağanüstü iyi emilim özelliklerine sahip, açık hücreli melamin süngerden (Basotect®) yapılmış trapezoid biçimli bir akustik elementtir. Tavan elemanı olarak tasarlanan soni TRAPEZ, gürültüyü etkin bir şekilde emer ve odalardaki yankılanmayı azaltır. soni TRAPEZ, DIN 4102'ye uygun olarak yapı sektörü için gerekli olan B1 için test edilmiş yangından korunma standartlarını karşılar. Böylece soni TRAPEZ'i oda akustiğini iyileştirmek ve aynı zamanda yangından korunma yönetmeliklerine uymak için ihtiyaç duyduğunuz her yerde görsel olarak çekici bir tavan elemanı olarak kullanabilirsiniz. soni TRAPEZ, eskimeye karşı yüksek bir dirence sahiptir, mineral lifler içermez ve fizyolojik olarak zararsızdır. Kompakt şekli nedeniyle soni TRAPEZ, özellikle vinç raylarının, hava kanallarının veya lambaların geniş bir alana ses yalıtım paneli döşenmesini zorlaştıran ve yapısal özelliklere kolayca adapte edilebilen tavanlar için uygundur. Tavana sabitlemek için soni ÖZEL YAPIŞTIRICI ürünümüzü tavsiye ediyoruz. Tam yüzey yapıştırma istenmiyorsa, köpük spirallerimizi kullanarak akustik elemanları tavana da asabilirsiniz. Basotect®, BASF SE'nin onaylı ticari markasıdır.

₺1.209,02*