Sac ve metal parçalarda uğuldamayı önleyici ağır folyolar

Uğuldama önleyici folyolar olarak da bilinen ağır folyolar, sac ve metal parçaların yalıtılması ve ses sönümlemesi için idealdir. Metal levhaların uğuldamasını önlemeye hizmet ederler. Ancak uğuldama önleyici folyolar ayrıca araçların astarlanmasında, gürültü koruma kaportalarında ve kaplamalarında da kullanılır. Küçük kalınlıkları nedeniyle, alanın sınırlı olduğu yerlerde de kullanılabilirler.

soni HEAVY ve soni HEAVY ALU, bitüm bazlı ağır hizmet tipi folyolardır; soni EVA, plastik bazlı ağır hizmet tipi folyolardır.

soni EVA
Arka yüz ekipmanı: kendinden yapışkansız (nk) | Kalınlık: 1,5 mm
soni EVA, alev geciktirici minerallerin bir karışımı ile EPDM / EVA polimerlerine dayalı yumuşak ve elastik bir ağır folyodur. soni EVA ağır folyo ürünümüz esas olarak teknik uygulamalar, araçlar ve makineler için uygundur. Sac ve metal parçaların titremesini ve uğuldamasını engellemek için kullanılır. Metal konstrüksiyonunuza soni EVA uygulamak, etkili bir gürültü azalımı ve ses iletiminin önlenmesini sağlar. Arkasındaki isteğe bağlı kendinden yapışkanlı ekipman, soni EVA için bir montaj yardımcısı görevi görür. Dikey ve baş üstü kurulum için uğuldama önleyici filmin mekanik olarak sabitlenmesini öneririz.

İçerik: 0.5 m² (₺242,02* / 1 m²)

₺121,01*
soni HEAVY
Kalınlık: 1,8 mm
soni HEAVY, şeffaf bir polyester filmle kaplı, elastomer ile modifiye edilmiş bitümlü ağır folyodur. Ağır folyomuz soni HEAVY, araçlarda ve makinelerde olduğu kadar teknik uygulamalarda da sıklıkla kullanılmaktadır. İşlevi sac ve metal parçaların titremesini ve uğuldamasını önlemektir. soni HEAVY, hem havadan gelen sesin yalıtımının hem de yapı kaynaklı ses emiliminin gerekli olduğu yerlerde uygundur. Ağır folyomuz mükemmel yalıtım özellikleriyle etkileyici bir üründür. Arkasındaki kendinden yapışkanlı kaplama, montajı sizin için kolaylaştırır. Dikey ve baş üstü kurulum için ek mekanik sabitleme gereklidir.

İçerik: 0.5 m² (₺378,46* / 1 m²)

₺189,23*
soni HEAVY ALU
soni HEAVY ALU, alüminyum yüzeyli, elastomer modifiye bitümlü ağır bir folyodur. Uygulanan alüminyum folyo sayesinde, soni HEAVY ALU, ısı yansıtma etkisine sahiptir ve yangın durumunda iyi bir sınıftadır. Ağır film soni HEAVY ALU, esas olarak teknik uygulamaların yanı sıra araç ve makine mühendisliğinde kullanılmaktadır. Metal konstrüksiyonunuza soni EVA uygulamak, etkili bir gürültü azalımı ve ses iletiminin önlenmesini sağlar. soni HEAVY ALU, hem havadan gelen sesin yalıtımının hem de yapı kaynaklı ses emiliminin gerekli olduğu yerlerde özellikle uygundur. Arkasındaki kendinden yapışkanlı ekipman, bir montaj yardımcısı görevi görür. Dikey ve baş üstü kurulum durumunda, uğuldamayı önleyici folyonun mekanik olarak sabitlenmesi gerekir.

İçerik: 0.5 m² (₺689,42* / 1 m²)

₺344,71*

Montaj

Ses yalıtım ürünlerimiz istek üzerine kendinden yapışkanlı yapılabilmektedir. Bu, basit, temiz ve hızlı bir montaj sağlar.

Ses Yalıtımı 

Oda akustiğinde hissedilebilir bir iyileştirme için, bir odadaki tavan / duvar yüzeylerinin % 30 - 50'sini kaplamanızı öneririz.

Yangın Davranışı

Ürünlerimizin çoğu DIN 4102 ve DIN EN 13501'e göre alev geciktirici olarak sınıflandırılmıştır. Lütfen, belirtilen yangından korunma sınıfları hakkında bizlerden detaylı bilgiyi alınız.

....için Uygulamalar