soni COLOR

Duvarlar veya tavanlar için renkli akustik süngerler

  • Çekici trend renklerinde geniş renk yelpazesi
  • Dekoratif duvar ve tavan elemanları
  • Çok iyi ses emme kapasitesi
Renk

₺615,82*

İçerik: 0.5 m² (₺1.231,64* / 1 m²)
Ürün no. H80030025

15 gün içinde mevcuttur, teslimat süresi 20- 30 iş günü

Tanım
Akustik panelimiz soni COLOR, modaya uygun çekici renklerde ince yapılı bir keçe yüzey ile lamine edilmiş beyaz polyester keçeden oluşur. Dekoratif akustik paneller hoş bir oda akustiği yaratır.

Oda akustiğinde gözle görülür bir iyileşme için, bir odadaki tavan / duvar alanının %30-50'sini kaplamanızı öneririz. Akustik panelleri eşit olarak dağıtmak en iyisidir. Sonuç olarak, oda genel olarak daha az yankılanır ve daha hoş bir ortam sağlanır.

soni COLOR, Avrupa standardı DIN EN ISO 13501 uyarınca inşaat sektörü için gerekli olan yangın standartlarını karşılar. Bu, ses seviyesinin düşürülmesinin ve yangından korunma yönetmeliklerinin gerekli olduğu her yerde tavan ve duvar kaplaması olarak soni COLOR akustik emicilerini kullanabileceğiniz anlamına gelir.

soni COLOR, soni ÖZEL YAPIŞTIRICIMIZ ile pürüzsüz ve temiz yüzeylere yapıştırılabilir. Tam yüzey yapıştırması istenmiyorsa, soni VELCRO BANT akustik emicinin güvenli bir şekilde tutunmasını sağlar. Not: Soni Velcro bant yalnızca duvara montaj için uygundur, tavana montaj için uygun değildir.
Teknik veriler
Akustik özellik: ses sönümleyici
Arka yüz ekipmanı: kendinden yapışkansız (nk)
Ağırlık: 800 gr
Bilgi: - Farklı lotlar arasında çok az renk farklılıkları olabilir, bu da bir şikayet nedeni teşkil etmez.
- Kolay montaj
- Eskimeye karşı yüksek dayanım
- Ayrıntılı yangın davranışı için veri sayfasına bakınız
- Stabil keçe yüzey
Ebat: 1000 x 500 mm
Kalınlık: 50 mm
Renk: kırmızı
Sıcaklık direnci: -30°C'den +100°C'ye kadar
Temel malzeme: polyester dokunmamış kumaş
Uygulamalar: Yaşam alanı | merdiven boşluğu
Kulüp odası | balo salonu
Kreş | anaokulu | okul
Restoran | yemekhane
Bekleme alanı | Doktor muayenehanesi
Ofis | çağrı merkezi
Uygulama türü: Duvar emiciler
Tavan emiciler
Yangın davranışı: FMVSS 302, otomotiv yangın güvenlik standardı
DIN EN 13501-1, alev geciktirici
İndirmeler
Ürün hakkında sorunuz

Aksesuar

soni ÖZEL YAPIŞTIRICI
soni ÖZEL YAPIŞTIRICI, özellikle melamin ve poliüretan sünger olmak üzere açık hücreli malzemelerle yapılan ses yalıtımı ile akustik elemanların noktasal ve tam yüzey yapıştırma işlemleri için ideal akustik yapıştırıcıdır. Solventsiz ve stabil özellikteki soni ÖZEL YAPIŞTIRICI; beton, sıva, duvar, çimento ve ahşap gibi inşaatta yaygın olarak kullanılan alt tabakalara mükemmel bir şekilde yapışır. Açık hücreli köpük tabakalarımız, elastoplastik, tek bileşenli polimer yapıştırıcı ile doğrudan duvara veya tavana yapıştırılabilir. Lütfen "işleme talimatları" adlı bilgi formumuza da dikkat ediniz. soni ÖZEL YAPIŞTIRICI'mızı isteğe bağlı olarak 310 ml içerikli tekli kartuş veya 6 ya da 12'lik set olarak alabilirsiniz. İpuçları: soni ÖZEL YAPIŞTIRICI, polietilen köpükler için (ör: soni RESIST) uygun değildir ve çocukların eline geçmemelidir!

Varyantlar ₺197,49*
₺147,94*
soni VLD
Genişlik: 60 mm | Renk: kırmızı
soni VLD keçe bantlarımız, renkli akustik ürünlerimizde kenarları düzgün bir şekilde bantlamak veya derzlerin üstünü bantlamak için idealdir.Çekici moda renklerde güzel yüzeyleri ile yapışkan bantlar, el sanatları veya dekorasyon için de popülerdir.Yapışkan bantlar, soni COLOR, soni COLOR RD, soni ELEMENT, soni MASA SEPARATÖRÜ veya soni SEPARATÖR ses emicilerimizle aynı renklerde mevcuttur.soni VLD keçe bantlarımız, yüksek yapışma gücü ve dayanıklılıklarıyla öne çıkar. Serilmiş ince kumaş, gerilmeye karşı koruma sağlamak için kullanılır.

Varyantlar ₺522,10*
₺733,24*
soni Köpük Spiralleri
soniflex köpük spiralleri (24 adet) Spiraller minimum 50 mm kalınlığa sahip akustik panelleri asmak için uygundur. soniflex köpük spiralleri, ses emici plakalara kolayca vidalanabilir ve halkalar kullanılarak gerilmiş bir tel halata veya kancalara asılabilir. Uçlar ayrıca bükülerek açılabilir ve kanca olarak kullanılabilir. Boyutlar: çap 15 mm, toplam uzunluk 80 mm, dönüş uzunluğu 69 mm.

İçerik: 24 piece(s) (₺52,23* / 1 piece(s))

₺1.253,54*
soni VELCRO BANT
Güçlü bir şekilde yapışan Velcro bant: PES Keçe bazlı akustik ürünlerin kolayca montajı için. (Yalnızca duvara montaj için) soni VELCRO BANT,  soni COMFORT ,  soni CIRCLE veya soni HEXAGON  gibi akustik ürünlerin yapıştırılması için idealdir. Velcro şeridini istenilen uzunlukta kesin ve koruyucu filmi soyun. Velcro bandını yapışkan desteğiyle duvara yapıştırın ve akustik ürünü Velcro şeridin üzerine bastırın. Bu bağlantı, akustik ürününüzü istediğiniz zaman tekrar çıkartıp takmanız için yardımcı olacaktır.anlamına gelir.Velcro bant için uzunluk önerisi: Güvenli bir tutuş için Velcro bandı yaklaşık olarak akustik ürünün genişliği uygulayın.

İçerik: 5 m (₺144,92* / 1 m)

₺724,62*

Benzer ürünler

soni COLOR RD
Renk: turuncu
soni COLOR RD, mevcut ızgara asma tavanlara veya Odenwald tavanlara (OWA) az bir çabayla yerleştirilebilen 620 x 620 mm ölçülerindeki eklentimizdir. Mevcut trend renklerde ince benekli keçe yüzey ile lamine edilmiş ses emici beyaz polyester keçeden oluşur. soni COLOR RD akustik elemanları, bir odadaki ses seviyesini önemli ölçüde azaltır ve ofislerde, toplantı odalarında veya tıbbi uygulamalarda oda akustiğinin iyileştirilmesine katkıda bulunur. soni COLOR RD ayrıca okullarda, kreşlerde ve anaokullarında gürültü azaltma için kanıtlanmış bir akustik unsurdur. soni COLOR RD, inşaat sektörü için gerekli olan yangın standartlarını DIN EN ISO 13501'e göre karşılar. Bu, soni COLOR RD akustik panellerini, ses seviyesinin düşürülmesinin ve yangından korunma yönetmeliklerinin gerekli olduğu her yerde tavan ve duvar kaplaması olarak kullanabileceğiniz anlamına gelir. Ses emici olarak kullanım için soni COLOR RD, soni ÖZEL YAPIŞTIRICIMIZ ile pürüzsüz ve temiz yüzeylere yapıştırılabilir. Tam yüzey yapıştırması istenmiyorsa, soni VELCRO BANT akustik elemanların güvenli bir şekilde tutunmasını sağlar. Not: soni Velcro bant yalnızca duvara montaj için uygundur, tavana montaj için uygun değildir.

İçerik: 0.384 m² (₺1.067,89* / 1 m²)

₺410,07*
soni CUBE
Ebat: 200 x 200 x 200 mm | Renk: mavi
soni CUBE oturma küplerimiz özel bir ses emicidir, çünkü odaların akustik optimizasyonuna ek olarak soni CUBE mükemmel oturma konforu sunar. Akustik küplerimizin çekirdeği, son trend renklerde ve kir tutmaz, aşınmaya dayanıklı, alev geciktirici keçe ile kaplanmış oldukça etkili bir ses emiciden oluşur. soni CUBE, çok iyi bir ses emme kapasitesine sahiptir ve pratik ek faydaları olan etkili bir ses yalıtımı çözümünün gerekli olduğu her yerde kullanılır. Ses yalıtımı ve oturma küpünün ideal kombinasyonu, bu ürünü çocuk odaları, kreşler, anaokulları ve bekleme odaları için mükemmel bir ekipman haline getirmektedir. soni CUBE aynı zamanda fuar standlarında ve salonlarda işlevsel ve çekici bir ekipman aksesuarıdır. soni CUBE odaya yerleştirilebileceği gibi, köpük spiralimizi akustik küpün bir köşesinden tutturarak ya da bir kablo sistemi kullanarak tavandan da asılabilir.

₺2.304,20*
soni COMFORT
soni COMFORT, olağanüstü iyi bir ses emme kapasitesine sahip, beyaz PES ve dokunmamış kumaştan yapılmış çok dayanıklı bir ses emicidir. Ek olarak, soni COMFORT mükemmel yangın direnciyle etkileyici bir üründür. soni COMFORT, DIN 4102 ve B1 (alev geciktirici) standartları uyarınca test edilmiştir. Gürültü seviyesinin azaltılması ve yangından korunma yönetmeliklerinin karşılanması gereken her yerde kullanılabilir. Ek olarak, tavan elemanı olarak soni COMFORT, DIN 18032-3 uyarınca top çarpma güvenlik testini yerine getirir ve bu nedenle spor salonlarında kullanım için idealdir. Bunlara ilave olarak soni COMFORT eskimeye karşı çok dayanıklıdır, mineral lifler içermez ve fizyolojik olarak kesinlikle zararsızdır. Sonuç olarak, çeşitli odalarda akustiği optimize etmek için gerçekten çok yönlü bir üründür. Tavana veya duvara yapılan tam yüzey montajı için, pahlı akustik panel soni COMFORT F'yi öneririz. Pürüzsüz kenarlı soni COMFORT'tan farklı olarak soni COMFORT F, çekici bir görünüm oluşturan her yönden eğimli bir pah yapısına (10 x 10 mm) sahiptir. Bu şekilde tavanda veya duvardaki pürüzlü görünüm optik olarak telafi edilebilir. soni COMFORT veya soni COMFORT F'yi falçata veya testere bıçağıyla istediğiniz boyutta kesebilirsiniz. Ses emici panelleri takmak için soni ÖZEL YAPIŞTIRICI ,  soni VELCRO BANT  veya  soni SABİTLEYİCİ  ürünümüzü tavsiye ediyoruz.

İçerik: 0.5 m² (₺1.080,10* / 1 m²)

Varyantlar ₺286,19*
₺540,05*