soni COLOR

  • Çekici trend renklerinde geniş renk yelpazesi
  • Dekoratif duvar ve tavan elemanları
  • Çok iyi ses emme kapasitesi
Renk

₺284,74*

İçerik: 0.5 (₺569,48* / 1 m²)
Ürün no. H80030025

15 gün içinde mevcuttur, teslimat süresi 20- 30 iş günü

Tanım
Akustik panelimiz soni COLOR, modaya uygun çekici renklerde ince yapılı bir keçe yüzey ile lamine edilmiş beyaz polyester keçeden oluşur. Dekoratif akustik paneller hoş bir oda akustiği yaratır.

Oda akustiğinde gözle görülür bir iyileşme için, bir odadaki tavan / duvar alanının %30-50'sini kaplamanızı öneririz. Akustik panelleri eşit olarak dağıtmak en iyisidir. Sonuç olarak, oda genel olarak daha az yankılanır ve daha hoş bir ortam sağlanır.

soni COLOR, Avrupa standardı DIN EN ISO 13501 uyarınca inşaat sektörü için gerekli olan yangın standartlarını karşılar. Bu, ses seviyesinin düşürülmesinin ve yangından korunma yönetmeliklerinin gerekli olduğu her yerde tavan ve duvar kaplaması olarak soni COLOR akustik emicilerini kullanabileceğiniz anlamına gelir.

soni COLOR, soni ÖZEL YAPIŞTIRICIMIZ ile pürüzsüz ve temiz yüzeylere yapıştırılabilir. Tam yüzey yapıştırması istenmiyorsa, soni VELCRO BANT akustik emicinin güvenli bir şekilde tutunmasını sağlar.
Teknik veriler
Akustik özellik: ses sönümleyici
Arka yüz ekipmanı: kendinden yapışkansız (nk)
Ağırlık: 800 gr
Bilgi: kolay montaj
eskimeye karşı yüksek dayanım
ayrıntılı yangın davranışı için veri sayfasına bakınız
stabil keçe yüzey
Ebat: 1000 x 500 mm
Kalınlık: 50 mm
Renk: kırmızı
Sıcaklık direnci: -30°C'den +100°C'ye kadar
Temel malzeme: polyester dokunmamış kumaş
Uygulamalar: Yaşam alanı | merdiven boşluğu
Kulüp odası | balo salonu
Kreş | anaokulu | okul
Restoran | yemekhane
Bekleme alanı
Ofis | çağrı merkezi
Yangın davranışı: FMVSS 302, otomotiv yangın güvenlik standardı
DIN EN 13501-1, alev geciktirici
İndirmeler
Ürün hakkında sorunuz

Aksesuar

soni VELCRO BANT
Güçlü bir şekilde yapışan Velcro bant: PES keçe bazlı akustik ürünlerin kolay tutturulması için. soni VELCRO BANT, soni ELEMENT veya soni COMFORT gibi akustik unsurların montajı için idealdir. Velcro tarafı basitçe akustik elemana tutturulur; kendinden yapışkanlı film çıkarılır ve akustik ürün istenen yere (duvar veya tavana) tutturulur. Rulo uzunluğu: 5 m Genişlik: 50 mm

İçerik: 5 m (₺67,01* / 1 m)

₺335,04*
soni ÖZEL YAPIŞTIRICI
soni ÖZEL YAPIŞTIRICI, özellikle melamin ve poliüretan sünger olmak üzere açık hücreli malzemelerle yapılan ses yalıtımı ile akustik elemanların noktasal ve tam yüzey yapıştırma işlemleri için ideal akustik yapıştırıcıdır. Solventsiz ve stabil özellikteki soni ÖZEL YAPIŞTIRICI; beton, sıva, duvar, çimento ve ahşap gibi inşaatta yaygın olarak kullanılan alt tabakalara mükemmel bir şekilde yapışır. Açık hücreli köpük tabakalarımız, elastoplastik, tek bileşenli polimer yapıştırıcı ile doğrudan duvara veya tavana yapıştırılabilir. Lütfen "işleme talimatları" adlı bilgi formumuza da dikkat ediniz. soni ÖZEL YAPIŞTIRICI'mızı isteğe bağlı olarak 310 ml içerikli tekli kartuş veya 6 ya da 12'lik set olarak alabilirsiniz. İpuçları: soni ÖZEL YAPIŞTIRICI, polietilen köpükler için (ör: soni RESIST) uygun değildir ve çocukların eline geçmemelidir!

Varyantlar ₺91,31*
₺68,40*

Benzer ürünler

soni COLOR RD
Renk: turuncu
soni COLOR RD, mevcut ızgara asma tavanlara veya Odenwald tavanlara (OWA) az bir çabayla yerleştirilebilen 620 x 620 mm ölçülerindeki eklentimizdir. Mevcut trend renklerde ince benekli keçe yüzey ile lamine edilmiş ses emici beyaz polyester keçeden oluşur. soni COLOR RD akustik elemanları, bir odadaki ses seviyesini önemli ölçüde azaltır ve ofislerde, toplantı odalarında veya tıbbi uygulamalarda oda akustiğinin iyileştirilmesine katkıda bulunur. soni COLOR RD ayrıca okullarda, kreşlerde ve anaokullarında gürültü azaltma için kanıtlanmış bir akustik unsurdur. soni COLOR RD, inşaat sektörü için gerekli olan yangın standartlarını DIN EN ISO 13501'e göre karşılar. Bu, soni COLOR RD akustik panellerini, ses seviyesinin düşürülmesinin ve yangından korunma yönetmeliklerinin gerekli olduğu her yerde tavan ve duvar kaplaması olarak kullanabileceğiniz anlamına gelir. Ses emici olarak kullanım için soni COLOR RD, soni ÖZEL YAPIŞTIRICIMIZ ile pürüzsüz ve temiz yüzeylere yapıştırılabilir. Tam yüzey yapıştırması istenmiyorsa, soni VELCRO BANT akustik elemanların güvenli bir şekilde tutunmasını sağlar.

İçerik: 0.384 m² (₺493,75* / 1 m²)

₺189,60*
soni COMFORT
soni COMFORT, olağanüstü iyi bir ses emme kapasitesine sahip, beyaz PES ve dokunmamış kumaştan yapılmış çok dayanıklı bir ses emicidir. Ek olarak, soni COMFORT mükemmel yangın direnciyle etkileyici bir üründür. soni COMFORT, DIN 4102 ve B1 (alev geciktirici) standartları uyarınca test edilmiştir. Gürültü seviyesinin azaltılması ve yangından korunma yönetmeliklerinin karşılanması gereken her yerde kullanılabilir. Ek olarak, tavan elemanı olarak soni COMFORT, DIN 18032-3 uyarınca top çarpma güvenlik testini yerine getirir ve bu nedenle spor salonlarında kullanım için idealdir. Bunlara ilave olarak soni COMFORT eskimeye karşı çok dayanıklıdır, mineral lifler içermez ve fizyolojik olarak kesinlikle zararsızdır. Sonuç olarak, çeşitli odalarda akustiği optimize etmek için gerçekten çok yönlü bir üründür. Tavana veya duvara yapılan tam yüzey montajı için, pahlı akustik panel soni COMFORT F'yi öneririz. Pürüzsüz kenarlı soni COMFORT'tan farklı olarak soni COMFORT F, çekici bir görünüm oluşturan her yönden eğimli bir pah yapısına (10 x 10 mm) sahiptir. Bu şekilde tavanda veya duvardaki pürüzlü görünüm optik olarak telafi edilebilir. soni COMFORT veya soni COMFORT F'yi falçata veya testere bıçağıyla istediğiniz boyutta kesebilirsiniz. Ses emici panelleri takmak için soni ÖZEL YAPIŞTIRICI ürünümüzü tavsiye ediyoruz.

İçerik: 0.5 m² (₺499,40* / 1 m²)

Varyantlar ₺132,32*
₺249,70*