soni COMPOSITE

Duvar ve tavanlarda ses yalıtımı

  • Tek bir üründe ses yalıtımı ve ses emilimi
  • Sağlam ve kire dayanıklı yüzey
  • Ağır folyo ve akustik köpükten oluşan kombinasyon ürünü
Kalınlık
Renk

₺885,85*

İçerik: 0.5 m² (₺1.771,70* / 1 m²)
Ürün no. H80400008

15 gün içinde mevcuttur, teslimat süresi 20- 30 iş günü

Tanım
soni COMPOSITE, ağır plastik folyomuz olan soni EVA ile dekoratif keçe yüzeyli akustik süngerden yapılmış kombine bir üründür. Bu optimum kombinasyon hem etkili biçimde gürültü azaltıcı hem de ses emici bir fonksiyon sağlar.

soni COMPOSITE özellikle duvarlar ve tavanların ses yalıtımı için uygundur. Komşu duvarda veya perde duvar denilen yapının arkasına uygulandığında, iki bileşenli akustik ürünümüz gözle görülür bir gürültü azaltma sağlar. Görsel tasarım için farklı renkli keçe yüzeylere sahip soni COMPOSITE ürünlerimiz mevcuttur.

soni COMPOSITE ürünümüzü falçata ile istediğiniz boyutta kesebilirsiniz. Arkasındaki kendinden yapışkanlı ekipman, bir montaj yardımcısı görevi görür.
Teknik veriler
Akustik özellik: ses yalıtıcı
ses yalıtıcı ve ses sönümleyici
ses sönümleyici
Arka yüz ekipmanı: kendinden yapışkanlı (sk)
Ağırlık: 2.200 gr
Bilgi: - Yağ ve suya karşı dayanıklı
- Kire karşı dayanıklı
- Kolay montaj
- Ayrıntılı yangın davranışı için veri sayfasına bakınız
- Stabil keçe yüzey
Ebat: 1000 x 500 mm
Kalınlık: 52 mm
Renk: bej
Sıcaklık direnci: -40°C'den +100°C'ye kadar
Temel malzeme: ağır folyo
poliüretan sünger
Uygulamalar: Araba | motor | tekne
Komşu duvar | perde duvarı
Üretim sahası | atölye
Isı pompası | ısıtma havalandırma klima
Ses stüdyosu | prova odası
Makine | kompresör | teknik oda
Uygulama türü: Duvar emiciler
Tavan emiciler
Kapı yalıtımı
Teknik uygulamalar için ürünler
Yangın davranışı: FMVSS 302, otomotiv yangın güvenlik standardı
İndirmeler
Ürün hakkında sorunuz

Aksesuar

soni VLC-01
soni YAPIŞKAN BANTLARIMIZ, kenarları maskelemek, hassas yüzeyleri kaplamak ve korumak, derzlere ve çatlaklara yapıştırmak için idealdir. soni YAPIŞKAN BANTLARIMIZ, çeşitli yüzeyler üzerindeki mükemmel yapışkan gücüyle etkileyici bir üründür. Geniş kullanım yelpazesi nedeniyle, soni YAPIŞKANLI BANTLARIMIZ en çok satanlar haline geldi. Siyah keçe yüzeyli YAPIŞKAN BANT soni VLC-01, siyah soni DECOR ve soni COMPOSITE ses yalıtım panellerinin yüzeyine tam olarak uyar. Dış kenarları maskelemek veya derzleri kapatmak için idealdir. Sahip olduğu ağ yapısı, gerilmeye karşı koruma sağlar.

İçerik: 10 m (₺54,01* / 1 m)

Varyantlar ₺408,63*
₺540,05*
soni NBR Sızdırmazlık Bandı
Sızdırmazlık Bandınızı soniflex’ten sipariş edin Sızdırmazlık bandı, farklı alanların sızdırmazlığı için ideal olan ve kullanımı da kolay olan çeşitli önlemlerden biridir. soni NBR sızdırmazlık bandı, NBR'den yapılmış kapalı hücreli bir sızdırmazlık malzemesidir. Soniflex'in sızdırmazlık bandı ile emniyet, güvenilirlik ve kaliteye güvenin! soni NBR Sızdırmazlık Bandının Özellikleri Kendinden yapışkanlı sızdırmazlık bandı, kapalı hücreli bir malzemeden yapılmıştır ve bireysel özellikleri sayesinde özellikle çok yönlüdür. - 40 ila +80 derece arasındaki sıcaklıklara dayanabilen ve aynı zamanda yüksek düzeyde emniyet ve güvenilirlik sunan bir sızdırmazlık bandıdır. Kendinden yapışkanlı özellikleri sayesinde soni NBR sızdırmazlık bandı hızlı ve kolay bir şekilde uygulanabilir. Buna ek olarak, yüksek yapışma gücü güvenli bir tutuş sağlar. Rulo genişliği 40 mm'dir ve sızdırmazlık bandı uygun alet kullanılarak boyutuna göre kesilebilir. Rulonun kendisi beş metre bant içerir. soni NBR Sızdırmazlık Bandı Kullanımı soni NBR genellikle bir kaplama kabuğu inşa ederken ahşap çıtaları etkili bir şekilde ayırmak için kullanılır. Ürünümüz motor yağı gibi yağlarla temasa uygun olduğundan, sızdırmazlık ve dekuplaj bandımız da birçok teknik alanda ve araçlarda, makinelerde, kapsüllerde, kaportalarda ve diğer alanlarda uzun yıllardır kendini kanıtlamıştır. Dahası, soni NBR'miz deformasyona ve aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır, bu da onu bu alandaki diğer ürünlerden çok daha dayanıklı hale getirir. Arkasındaki kendinden yapışkanlı yüzey, basit ve zaman kazandıran bir kurulum sağlar. soni NBR sızdırmazlık bandımız veya soniflex mağazamızdaki diğer ürünler hakkında hala sorularınız mı var? O zaman lütfen bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İçerik: 5 m (₺40,58* / 1 m)

₺202,88*
soni MONTAJ SETI
Akustik malzemenin mekanik olarak sabitlenmesi için. Set 1 (25-32 mm ses yalıtım malzemesi için) 20 adet 8x40 naylon dübel, 20 adet 6x70/42 vida ve 20 adet yalıtım rondelasından oluşur. Set 2 (50-52 mm ses yalıtım malzemesi için) 20 adet 8x40 naylon dübel, 20 adet 6x90/56 vida ve 20 adet yalıtım rondelasından oluşur.

Varyantlar ₺355,13*
₺286,54*

Benzer ürünler

soni 491
Kalınlık: 10 mm
soni 491, mikro delikli filmle kaplanmış bir PUR akustik paneldir. Ses geçirgen filmi silinebilir ve kir ile sıvı girişini engeller. Akustik panelimiz soni 491, motor ve araç iç mekanlarında ses kontrolü ve sıcaklık yalıtımı için başarıyla kullanılmaktadır. FMVSS 302 ve DIN 75200 uyarınca araç yapımı için gerekli yangın standartlarını karşılar. Panjur kutunuzu yalıtmak için de bu PUR süngeri kısıtlama olmaksızın tavsiye edebiliriz. soni 491, hidrolize karşı yüksek bir dirence sahiptir ve bu nedenle, yaygın olarak kullanılan ester köpükten çok daha fazla eskimeye karşı dirençlidir. Falçata ile kolaylıkla istenilen boyutta kesilebilir. Ek olarak arkasındaki kendinden yapışkanlı kaplama, onu kolay ve hızlı bir şekilde kurmanıza olanak tanır.

İçerik: 0.5 m² (₺265,00* / 1 m²)

₺132,50*
soni 471
Kalınlık: 10 mm
soni 471, karo biçimli termal kabartmalı PUR akustik paneldir. Görsel olarak çekici kabartma, yüzeyi sıkıştırır ve kapatır. Bu, onu son derece sağlam ve kire karşı dirençli hale getirir. Ek olarak hava geçirgen kabartma, özellikle motor seslerinin frekans aralığında akustik etkinliği iyileştirir. Akustik süngerimiz soni 471, hidrolize karşı yüksek direnci ile karakterizedir ve esas olarak otomotiv sektöründe kullanılmaktadır. soni 471, örneğin karavanların, eski model arabaların veya diğer araçların ses emici ve ısı yalıtımlı iç kaplamaları için idealdir. Otomotiv sektörü için gerekli olan FMVSS 302 ve DIN 75200 yangın standartlarını karşılamaktadır. soni 471, falçata ile kolaylıkla istenilen boyutta kesilebilir. Düşük ağırlığı ve kendinden yapışkanlı ekipmanı, onu kolay ve hızlı bir şekilde monte etmenize olanak tanır.

İçerik: 0.5 m² (₺341,12* / 1 m²)

₺170,56*
İpucu
soni WAVE
Arka yüz ekipmanı: kendinden yapışkansız (nk) | Kalınlık: 30 mm
soni WAVE kıvrımlı süngerimiz, kalıplanmış poliüretandan yapılmış oldukça etkili bir gürültü koruma ürünüdür. Hava geçirgen, sızdırmaz yüzey (patentlidir) ses dalgalarını etkili bir şekilde emer ve ayrıca yağ, su ve yakıt iticidir. Yüzeyin görsel olarak çekici ve dalgalı yapısı sayesinde tüm frekans aralıklarında mükemmel emilim değerlerine ulaşılır. soni WAVE, özel ve kıvrımlı bir akustik sünger türüdür. Sağlamlığı ve mükemmel emilim özellikleri nedeniyle, özellikle teknik alanda, örneğin makinelerin muhafazasında kullanılır. Mükemmel emilim değerleri ve karakteristik şekli nedeniyle kayıt stüdyolarında ve müzik prova odalarında da popülerdir. soni WAVE, falçata ile kolaylıkla istenilen boyutta kesilebilir. Düşük ağırlık ve isteğe bağlı olarak uygulanan kendinden yapışkanlı ekipman size basit ve zaman kazandıran bir kurulum sağlar. Akustik panelin kendinden yapışkanlı olmayan varyantının montajı için soni ÖZEL YAPIŞTIRICI ürünümüzü öneririz.

İçerik: 0.5 m² (₺489,78* / 1 m²)

₺244,89*
soni EVA
soni EVA, alev geciktirici minerallerin bir karışımı ile EPDM / EVA polimerlerine dayalı yumuşak ve elastik bir ağır folyodur. soni EVA ağır folyo ürünümüz esas olarak teknik uygulamalar, araçlar ve makineler için uygundur. Sac ve metal parçaların titremesini ve uğuldamasını engellemek için kullanılır. Metal konstrüksiyonunuza soni EVA uygulamak, etkili bir gürültü azalımı ve ses iletiminin önlenmesini sağlar. Arkasındaki isteğe bağlı kendinden yapışkanlı ekipman, soni EVA için bir montaj yardımcısı görevi görür. Dikey ve baş üstü kurulum için uğuldama önleyici filmin mekanik olarak sabitlenmesini öneririz.

İçerik: 0.5 m² (₺838,80* / 1 m²)

Varyantlar ₺121,01*
₺419,40*
soni DECOR
soni DECOR ses emici bir yün yüzey ile lamine edilmiş bir poliüretan süngerden oluşur. Siyah polyester yün, mekanik olarak son derece stabildir ve yağ ile yakıt tutmaz. Dirençli yün yüzeyi nedeniyle, soni DECOR genellikle teknik uygulamalarda kullanılır. Ses geçirmez panel, örneğin karavanların, eski model arabaların veya diğer araçların ses emici ve ısı yalıtımlı iç kaplamaları için çok uygundur. soni DECOR, hobi atölyenizde de etkili gürültü azalımı sağlar. Soni DECOR ses yalıtım panellerini falçata ile istediğiniz ölçülerde kolayca kesebilirsiniz. Düşük ağırlığı ve isteğe bağlı olarak uygulanan kendinden yapışkanlı ekipmanı size basit ve zaman kazandıran bir kurulum sağlar. Kendinden yapışkanlı olmayan varyantı monte etmek için soni ÖZEL YAPIŞTIRICIMIZI öneririz.

İçerik: 0.5 m² (₺778,48* / 1 m²)

Varyantlar ₺208,98*
₺389,24*
soni SB 700
Ses geçirmez panelimiz soni SB 700, oldukça emici, hidrofobik bir polyester keçe ile ağır plastik folyomuz olan soni EVA 6-01'in bir kombinasyonudur. Bu yeni geliştirilen bileşim, özellikle kompresörlerin frekans aralığı için ses emici ve ses yalıtıcı bir etki sağlar. Böylelikle ısı pompalarında veya iklimlendirmede de kullanıldığı gibi, kompresörlerden kaynaklanan gürültüyü önemli ölçüde azaltır. Sadece birkaç adımda, soni SB 700 ses yalıtım panelinden kendiniz bir kompresör muhafazası yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kompresörü ölçmek ve bir falçatayla soni SB 700 ses yalıtım panelinden ilgili boyutta malzeme kesmek. Ardından ceketi kompresörünüzün etrafına sarın ve soni VLC-01 yapışkan bandımızla sabitleyin. Montaj talimatlarımız, bir kompresör muhafazasını sadece üç adımda nasıl kolayca yapabileceğinizi göstermektedir.

İçerik: 0.5 m² (₺667,16* / 1 m²)

₺333,58*