soni COMPOSITE

  • Tek bir üründe ses yalıtımı ve ses emilimi
  • Sağlam ve kire dayanıklı yüzey
  • Ağır folyo ve akustik köpükten oluşan kombinasyon ürünü
Kalınlık
Renk

₺409,59*

İçerik: 0.5 (₺819,18* / 1 m²)
Ürün no. H80400008

15 gün içinde mevcuttur, teslimat süresi 20- 30 iş günü

Tanım
soni COMPOSITE, ağır plastik folyomuz olan soni EVA ile dekoratif keçe yüzeyli akustik süngerden yapılmış kombine bir üründür. Bu optimum kombinasyon hem etkili biçimde gürültü azaltıcı hem de ses emici bir fonksiyon sağlar.

soni COMPOSITE özellikle duvarlar ve tavanların ses yalıtımı için uygundur. Komşu duvarda veya perde duvar denilen yapının arkasına uygulandığında, iki bileşenli akustik ürünümüz gözle görülür bir gürültü azaltma sağlar. Görsel tasarım için farklı renkli keçe yüzeylere sahip soni COMPOSITE ürünlerimiz mevcuttur.

soni COMPOSITE ürünümüzü falçata ile istediğiniz boyutta kesebilirsiniz. Arkasındaki kendinden yapışkanlı ekipman, bir montaj yardımcısı görevi görür.
Teknik veriler
Akustik özellik: ses yalıtıcı
ses yalıtıcı ve ses sönümleyici
ses sönümleyici
Arka yüz ekipmanı: kendinden yapışkanlı (sk)
Ağırlık: 2.200 gr
Bilgi: yağ ve suya karşı dayanıklı
kire karşı dayanıklı
kolay montaj
ayrıntılı yangın davranışı için veri sayfasına bakınız
stabil keçe yüzey
Ebat: 1000 x 500 mm
Kalınlık: 52 mm
Renk: bej
Sıcaklık direnci: -40°C'den +100°C'ye kadar
Temel malzeme: ağır folyo
poliüretan sünger
Uygulamalar: Araba | motor | tekne
Komşu duvar | perde duvarı
Üretim sahası | atölye
Isı pompası | ısıtma havalandırma klima
Ses stüdyosu | prova odası
Makine | kompresör | teknik oda
Yangın davranışı: FMVSS 302, otomotiv yangın güvenlik standardı
İndirmeler
Ürün hakkında sorunuz

Aksesuar

soni VLC-01
soni YAPIŞKAN BANTLARIMIZ, kenarları maskelemek, hassas yüzeyleri kaplamak ve korumak, derzlere ve çatlaklara yapıştırmak için idealdir. soni YAPIŞKAN BANTLARIMIZ, çeşitli yüzeyler üzerindeki mükemmel yapışkan gücüyle etkileyici bir üründür. Geniş kullanım yelpazesi nedeniyle, soni YAPIŞKANLI BANTLARIMIZ en çok satanlar haline geldi. Siyah keçe yüzeyli YAPIŞKAN BANT soni VLC-01, siyah soni DECOR ve soni COMPOSITE ses yalıtım panellerinin yüzeyine tam olarak uyar. Dış kenarları maskelemek veya derzleri kapatmak için idealdir. Sahip olduğu ağ yapısı, gerilmeye karşı koruma sağlar.

İçerik: 10 m (₺24,97* / 1 m)

Varyantlar ₺188,94*
₺249,70*
soni NBR Sızdırmazlık Bandı
soni NBR sızdırmazlık bandı, NBR esas alınarak yapılmış kapalı hücreli bir sızdırmazlık malzemesidir. soni NBR genellikle ahşap çıtaları etkili bir şekilde yalıtmak için bir kaplama yapımında kullanılır. Ürünümüz motor yağı gibi malzemelerle temasın söz konusu olduğu durumlar için tasarlandığından, sızdırmazlık bandımız birçok teknik alanda ve yıllarca araçlarda, makinelerde, kapsüllerde, kaputlarda vb. kullanım için kendini kanıtlamıştır. Üstelik soni NBR ürünümüz deformasyona ve aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır. Arkasındaki kendinden yapışkanlı kaplama, basit ve zaman kazandıran montaj sağlar.

İçerik: 5 m (₺18,76* / 1 m)

₺93,81*
soni montaj seti
Akustik malzemenin mekanik olarak sabitlenmesi için. Set 1 (25-32 mm ses yalıtım malzemesi için) 20 adet 8x40 naylon dübel, 20 adet 6x70/42 vida ve 20 adet yalıtım rondelasından oluşur. Set 2 (50-52 mm ses yalıtım malzemesi için) 20 adet 8x40 naylon dübel, 20 adet 6x90/56 vida ve 20 adet yalıtım rondelasından oluşur.

Varyantlar ₺164,20*
₺132,49*

Benzer ürünler

soni PORTA
Etkili ve konforlu kapı izolasyon seti soni PORTA Genç odasından gelen sağır edici müzik, koridordan gelen rahatsız edici sesler, bitişik ofisten gelen yüksek sesli telefon görüşmeleri, tedavi odalarındaki özel alan eksikliği - kapalı kapıların kesintisiz bir huzur sağlaması gereken her yerde, kapı yalıtımımız gürültüyü etkili bir şekilde azaltmak için ideal çözümdür. soni PORTA, montaj talimatlarımız ve verilen montaj yardımı kullanılarak kapıya kolayca yapıştırılan, tam olarak oturan, tasarımı optimize edilmiş altı parçadan oluşur. Eşsiz, korumalı kendinden yapışkanlı çözümümüz sayesinde soni PORTA, gerektiğinde herhangi bir kalıntı bırakmadan tamamen çıkarılabilir (ör: taşınma sırasında). Kapı kolu için isteğe bağlı olarak sol veya sağdan biçimli girintiler, görsel olarak çekici tasarımı tamamlar. Uygulamaya bağlı olarak, kapının içine ve dışına takılabilir. Bu nedenle soni PORTA iki standart yükseklikte tasarlanmıştır. Kapı yalıtımının her zaman gürültü kaynağı yönünde döşenmesi önemlidir. soni PORTA, evde, kreşlerde, anaokullarında, okullarda, tıbbi muayenehanelerde, ofislerde, otellerde, bankalarda vb. katlamalı her oda kapısının ses yalıtımı için uygundur. soni PORTA'nın bileşenleri, iki yüksek etkili akustik malzemenin birleşiminden oluşur: ağır folyo ve akustik sünger. soni PORTA'nın alt tarafındaki ağır folyo doğrudan kapı kanadına yapıştırılmıştır. Bu, kapının ağırlığını ve dolayısıyla ses yalıtımını arttırır. Çekici bir keçe yüzeye sahip akustik süngerden yapılmış görünür taraf açık gözeneklidir ve sesi emer. Keçe yüzeyi aynı zamanda sağlamdır, kir tutmaz ve modaya uygun 8 renkte mevcuttur. Gerekirse kenarlar yapışkan bandımız soni VLD ile maskelenebilir. Kapınızın ses yalıtımı için doğru seti sipariş etmek için kapı kanadının dış boyutlarına ihtiyacınız vardır. Bunun için kapı kanadınızın genişliğini ve yüksekliğini dışarıdan, yani kapınızın açılabileceği taraftan ölçün. Not: Kapı kanadı ile zemin arasındaki boşluk çok genişse, kapı fırçası veya kapı alt contası kullanmanızı öneririz. Mükemmel ses yalıtımı ancak kapı çevresindeki tüm boşluklar ve açıklıklar kapatıldığında mümkündür.

₺5.280,16*
soni EVA
soni EVA, alev geciktirici minerallerin bir karışımı ile EPDM / EVA polimerlerine dayalı yumuşak ve elastik bir ağır folyodur. soni EVA ağır folyo ürünümüz esas olarak teknik uygulamalar, araçlar ve makineler için uygundur. Sac ve metal parçaların titremesini ve uğuldamasını engellemek için kullanılır. Metal konstrüksiyonunuza soni EVA uygulamak, etkili bir gürültü azalımı ve ses iletiminin önlenmesini sağlar. Arkasındaki isteğe bağlı kendinden yapışkanlı ekipman, soni EVA için bir montaj yardımcısı görevi görür. Dikey ve baş üstü kurulum için uğuldama önleyici filmin mekanik olarak sabitlenmesini öneririz.

İçerik: 0.5 m² (₺387,84* / 1 m²)

Varyantlar ₺55,95*
₺193,92*
soni DECOR
soni DECOR ses emici bir yün yüzey ile lamine edilmiş bir poliüretan süngerden oluşur. Siyah polyester yün, mekanik olarak son derece stabildir ve yağ ile yakıt tutmaz. Dirençli yün yüzeyi nedeniyle, soni DECOR genellikle teknik uygulamalarda kullanılır. Ses geçirmez panel, örneğin karavanların, eski model arabaların veya diğer araçların ses emici ve ısı yalıtımlı iç kaplamaları için çok uygundur. soni DECOR, hobi atölyenizde de etkili gürültü azalımı sağlar. Soni DECOR ses yalıtım panellerini falçata ile istediğiniz ölçülerde kolayca kesebilirsiniz. Düşük ağırlığı ve isteğe bağlı olarak uygulanan kendinden yapışkanlı ekipmanı size basit ve zaman kazandıran bir kurulum sağlar. Kendinden yapışkanlı olmayan varyantı monte etmek için soni ÖZEL YAPIŞTIRICIMIZI öneririz.

İçerik: 0.5 m² (₺359,94* / 1 m²)

Varyantlar ₺96,63*
₺179,97*
soni SB 700
Ses geçirmez panelimiz soni SB 700, oldukça emici, hidrofobik bir polyester keçe ile ağır plastik folyomuz olan soni EVA 6-01'in bir kombinasyonudur. Bu yeni geliştirilen bileşim, özellikle kompresörlerin frekans aralığı için ses emici ve ses yalıtıcı bir etki sağlar. Böylelikle ısı pompalarında veya iklimlendirmede de kullanıldığı gibi, kompresörlerden kaynaklanan gürültüyü önemli ölçüde azaltır. Sadece birkaç adımda, soni SB 700 ses yalıtım panelinden kendiniz bir kompresör muhafazası yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kompresörü ölçmek ve bir falçatayla soni SB 700 ses yalıtım panelinden ilgili boyutta malzeme kesmek. Ardından ceketi kompresörünüzün etrafına sarın ve soni VLC-01 yapışkan bandımızla sabitleyin. Montaj talimatlarımız, bir kompresör muhafazasını sadece üç adımda nasıl kolayca yapabileceğinizi göstermektedir.

İçerik: 0.5 m² (₺308,48* / 1 m²)

₺154,24*