soni PROTECT

Tavan için akustik panel

  • Alev geciktirici (DIN 4102 ve EN 13501'e göre test edilmiştir)
  • Çok iyi ses emme kapasitesi
  • Yaşlanmaya karşı yüksek direnç
Arka yüz ekipmanı
Kalınlık
Kenar şekli
Renk

₺735,03*

İçerik: 0.5 m² (₺1.470,06* / 1 m²)
Ürün no. H80290004

Mevcut, teslimat süresi 20- 30 iş günü

Tanım
Ses emici ürünümüz soni PROTECT, olağanüstü iyi bir ses emme kapasitesine sahip açık hücreli melamin süngerden (Basotect®) oluşur. soni PROTECT ile odalarınızdaki akustiği fark edilir ölçüde iyileştirebilirsiniz. soni PROTECT akustik panellerini tavana ve duvara taktıktan sonra odanızda ses çok daha az yankılanır.

soni PROTECT, Avrupa ve Almanya yangından korunma standartlarına uygun olarak test edilmiştir ve bu nedenle, gürültü seviyesinin azaltılması ve yangından korunma yönetmeliklerinin aynı anda karşılanması gereken her yerde kullanılabilir.

Ek olarak soni PROTECT eskimeye dayanıklıdır, mineral lif içermez ve fizyolojik olarak kesinlikle zararsızdır. Sonuç olarak oda akustiğini optimize etmek için mutlak bir klasiktir.

Plakaları uç uca döşeme işleminde soni PROTECT F'yi öneririz. soni PROTECT'in aksine, PROTECT F'nin her yönden eğimli kenarları vardır (pah). Bu sadece özel bir görünüm oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda tavandaki veya duvardaki pürüzlü görünümü de optik olarak telafi edebilir. Not: soni PROTECT'in temas bölgesindeki duvarlarda kullanılmasını, ürün yapısının hassas olmasından dolayı önermiyoruz.

soni PROTECT ve soni PROTECT F, falçata ile kolaylıkla istenilen boyutta kesilebilir. Ses emici özellikteki bu panelleri sabitlemek için soni ÖZEL YAPIŞTIRICI ürünümüzü tavsiye ediyoruz.

Basotect®, BASF SE'nin onaylı ticari markasıdır.
Teknik veriler
Akustik özellik: ses sönümleyici
Arka yüz ekipmanı: kendinden yapışkanlı (sk)
Ağırlık: 250 gr
Bilgi: - Açık hücreli
- Kolay montaj
- Eskimeye karşı yüksek dayanım
- Ayrıntılı yangın davranışı için veri sayfasına bakınız
Ebat: 1000 x 500 mm
Kalınlık: 50 mm
Kenar şekli: pahsız
Renk: beyaz
Sıcaklık direnci: -50°C'den +180°C'ye kadar, kısa süreli +200°C'ye kadar
Temel malzeme: melamin sünger (Basotect ®)
Uygulamalar: Yaşam alanı | merdiven boşluğu
Kulüp odası | balo salonu
Kreş | anaokulu | okul
Restoran | yemekhane
Bekleme alanı | Doktor muayenehanesi
Üretim sahası | atölye
Ses stüdyosu | prova odası
Ofis | çağrı merkezi
Yangın davranışı: DIN 4102, alev geciktirici
FMVSS 302, otomotiv yangın güvenlik standardı
DIN EN 13501-1, alev geciktirici
İndirmeler
Ürün hakkında sorunuz

Aksesuar

soni Köpük Spiralleri
soniflex köpük spiralleri (24 adet) Spiraller minimum 50 mm kalınlığa sahip akustik panelleri asmak için uygundur. soniflex köpük spiralleri, ses emici plakalara kolayca vidalanabilir ve halkalar kullanılarak gerilmiş bir tel halata veya kancalara asılabilir. Uçlar ayrıca bükülerek açılabilir ve kanca olarak kullanılabilir. Boyutlar: çap 15 mm, toplam uzunluk 80 mm, dönüş uzunluğu 69 mm.

İçerik: 24 piece(s) (₺52,23* / 1 piece(s))

₺1.253,54*
soni ÖZEL YAPIŞTIRICI
soni ÖZEL YAPIŞTIRICI, özellikle melamin ve poliüretan sünger olmak üzere açık hücreli malzemelerle yapılan ses yalıtımı ile akustik elemanların noktasal ve tam yüzey yapıştırma işlemleri için ideal akustik yapıştırıcıdır. Solventsiz ve stabil özellikteki soni ÖZEL YAPIŞTIRICI; beton, sıva, duvar, çimento ve ahşap gibi inşaatta yaygın olarak kullanılan alt tabakalara mükemmel bir şekilde yapışır. Açık hücreli köpük tabakalarımız, elastoplastik, tek bileşenli polimer yapıştırıcı ile doğrudan duvara veya tavana yapıştırılabilir. Lütfen "işleme talimatları" adlı bilgi formumuza da dikkat ediniz. soni ÖZEL YAPIŞTIRICI'mızı isteğe bağlı olarak 310 ml içerikli tekli kartuş veya 6 ya da 12'lik set olarak alabilirsiniz. İpuçları: soni ÖZEL YAPIŞTIRICI, polietilen köpükler için (ör: soni RESIST) uygun değildir ve çocukların eline geçmemelidir!

Varyantlar ₺197,49*
₺147,94*

Benzer ürünler

%
soni TRAPEZ
soni TRAPEZ, olağanüstü iyi emilim özelliklerine sahip, açık hücreli melamin süngerden (Basotect®) yapılmış trapezoid biçimli bir akustik elementtir. Tavan elemanı olarak tasarlanan soni TRAPEZ, gürültüyü etkin bir şekilde emer ve odalardaki yankılanmayı azaltır. soni TRAPEZ, DIN 4102'ye uygun olarak yapı sektörü için gerekli olan B1 için test edilmiş yangından korunma standartlarını karşılar. Böylece soni TRAPEZ'i oda akustiğini iyileştirmek ve aynı zamanda yangından korunma yönetmeliklerine uymak için ihtiyaç duyduğunuz her yerde görsel olarak çekici bir tavan elemanı olarak kullanabilirsiniz. soni TRAPEZ, eskimeye karşı yüksek bir dirence sahiptir, mineral lifler içermez ve fizyolojik olarak zararsızdır. Kompakt şekli nedeniyle soni TRAPEZ, özellikle vinç raylarının, hava kanallarının veya lambaların geniş bir alana ses yalıtım paneli döşenmesini zorlaştıran ve yapısal özelliklere kolayca adapte edilebilen tavanlar için uygundur. Tavana sabitlemek için soni ÖZEL YAPIŞTIRICI ürünümüzü tavsiye ediyoruz. Tam yüzey yapıştırma istenmiyorsa, köpük spirallerimizi kullanarak akustik elemanları tavana da asabilirsiniz. Basotect®, BASF SE'nin onaylı ticari markasıdır.

Varyantlar ₺1.209,02*
₺1.294,48* ₺1.415,13* (%8.53kaydedildi)
soni PYRAMIDE
Piramit süngerimiz soni PYRAMIDE, açık hücreli melamin süngerden (Basotect®) yapılan yüksek verimli bir ses yalıtım ürünüdür. soni PYRAMIDE, olağanüstü iyi emilim özellikleri ve çok çekici tasarımı ile etkileyicidir. soni PYRAMIDE, DIN EN ISO 13501 ve DIN 4102 (alev geciktirici) uyarınca yapı sektörü için gerekli yangın standartlarını karşılar. Bu, soni PYRAMIDE akustik panellerini, ses seviyesinin düşürülmesi gereken ve aynı zamanda yangından korunma yönetmeliklerine uyulması gereken her yerde duvar ve tavan kaplaması olarak kullanabileceğiniz anlamına gelir. soni PYRAMIDE eskimeye karşı yüksek dirence sahiptir, mineral lifler içermez ve fizyolojik olarak zararsızdır. soni PYRAMIDE, özellikle kayıt stüdyolarında duvar için ses emici olarak etkilidir. Not: soni PYRAMIDE'in temas bölgesindeki duvarlarda kullanılmasını, ürün yapısının hassas olmasından dolayı önermiyoruz. soni PYRAMIDE, falçata ile kolaylıkla istenilen boyutta kesilebilir. soni ÖZEL YAPIŞTIRICI ürünümüzü yapıştırma için tavsiye ediyoruz. Tam yüzey yapıştırma istenmiyorsa, alternatif olarak tavandan zahmetsiz asmaya yarayan köpük spirallerimiz kullanılabilir.

İçerik: 0.5 m² (₺1.985,70* / 1 m²)

Varyantlar ₺695,18*
₺992,85*