soni EVA

Ağırfolyo

  • Yumuşak & elastik, basınca dayanıklı ve yaydırmaz
  • Mükemmel yalıtım özellikleri
  • Sac / metal parçaların titreşmesini ve uğuldamasını önler
Kalınlık
Arka yüz ekipmanı

₺260,69*

İçerik: 0.5 m² (₺521,38* / 1 m²)
Ürün no. H80400013

Mevcut, teslimat süresi 20- 30 iş günü

Tanım
soni EVA, alev geciktirici minerallerin bir karışımı ile EPDM / EVA polimerlerine dayalı yumuşak ve elastik bir ağır folyodur.

soni EVA ağır folyo ürünümüz esas olarak teknik uygulamalar, araçlar ve makineler için uygundur. Sac ve metal parçaların titremesini ve uğuldamasını engellemek için kullanılır. Metal konstrüksiyonunuza soni EVA uygulamak, etkili bir gürültü azalımı ve ses iletiminin önlenmesini sağlar.

Arkasındaki isteğe bağlı kendinden yapışkanlı ekipman, soni EVA için bir montaj yardımcısı görevi görür. Dikey ve baş üstü kurulum için uğuldama önleyici filmin mekanik olarak sabitlenmesini öneririz.
Teknik veriler
Akustik özellik: ses yalıtıcı
Arka yüz ekipmanı: kendinden yapışkanlı (sk)
Ağırlık: 3.000 gr
Bilgi: - Kolay montaj
- Ayrıntılı yangın davranışı için veri sayfasına bakınız
- Hava koşullarına dayanıklı
Ebat: 1000 x 500 mm
Kalınlık: 3 mm
Malzeme: sentetik EPDM/EVA polimerler
Renk: siyah
Sıcaklık direnci: -50°C'den +100°C'ye kadar, kısa süreli +120°C'ye kadar
Temel malzeme: ağır folyo
Uygulamalar: Araba | motor | tekne
Açık alan | havuz
Üretim sahası | atölye
Isı pompası | ısıtma havalandırma klima
Makine | kompresör | teknik oda
Uygulama türü: Teknik uygulamalar için ürünler
Yangın davranışı: FMVSS 302, otomotiv yangın güvenlik standardı
İndirmeler
Ürün hakkında sorunuz

Benzer ürünler

soni HEAVY
soni HEAVY, şeffaf bir polyester filmle kaplı, elastomer ile modifiye edilmiş bitümlü ağır folyodur. Ağır folyomuz soni HEAVY, araçlarda ve makinelerde olduğu kadar teknik uygulamalarda da sıklıkla kullanılmaktadır. İşlevi sac ve metal parçaların titremesini ve uğuldamasını önlemektir. soni HEAVY, hem havadan gelen sesin yalıtımının hem de yapı kaynaklı ses emiliminin gerekli olduğu yerlerde uygundur. Ağır folyomuz mükemmel yalıtım özellikleriyle etkileyici bir üründür. Arkasındaki kendinden yapışkanlı kaplama, montajı sizin için kolaylaştırır. Dikey ve baş üstü kurulum için ek mekanik sabitleme gereklidir.

İçerik: 0.5 m² (₺378,46* / 1 m²)

₺189,23*
soni COMPOSITE
soni COMPOSITE, ağır plastik folyomuz olan soni EVA ile dekoratif keçe yüzeyli akustik süngerden yapılmış kombine bir üründür. Bu optimum kombinasyon hem etkili biçimde gürültü azaltıcı hem de ses emici bir fonksiyon sağlar. soni COMPOSITE özellikle duvarlar ve tavanların ses yalıtımı için uygundur. Komşu duvarda veya perde duvar denilen yapının arkasına uygulandığında, iki bileşenli akustik ürünümüz gözle görülür bir gürültü azaltma sağlar. Görsel tasarım için farklı renkli keçe yüzeylere sahip soni COMPOSITE ürünlerimiz mevcuttur. soni COMPOSITE ürünümüzü falçata ile istediğiniz boyutta kesebilirsiniz. Arkasındaki kendinden yapışkanlı ekipman, bir montaj yardımcısı görevi görür.

İçerik: 0.5 m² (₺1.804,72* / 1 m²)

Varyantlar ₺527,49*
₺902,36*