soni PICTURE akustik resimler - şık bir alüminyum çerçeve içinde

Akustik resimlerimiz çok özel bir tür ses emicidir, çünkü soni PICTURE ile odaları aynı anda hem dekoratif hem de akustik olarak optimize edilebilir.

soni PICTURE, çok iyi ses emme kapasitesi ile etkileyicidir ve ses seviyesini azaltmak ve çekici bir görünüme değer vermek istediğiniz her yerde kullanılabilir.

Akustik görüntülerimiz, bir tekstil kaplamanın arkasındaki kenetleme çerçevesi profiline görünmez bir şekilde yerleştirilen son derece etkili akustik ürün soni COMFORT'tan oluşur. Alternatif olarak, çerçeveyi en son trend renklerde yüksek kaliteli keçe ile de donatabiliriz.

Çok yönlü alüminyum çerçeve 40 mm derinliğe sahiptir ve önceden monte edilmiş asma kancaları kullanılarak duvara kolayca takılabilir. Standart çerçevelerin boyutu 1000 x 500 mm'dir.

Ses yalıtım malzemesi ve baskılı tekstilin bu ideal kombinasyonu ile her oda sadece son derece zevkli bir şekilde dekore edilmekle kalmaz, aynı zamanda gözle görülür şekilde daha hoş ve kendini iyi hissettiren atmosfer yaratılır.

Akustik görüntülerimiz şu alanlarda kullanım için idealdir:

• Ofisler ve idari binalar
• Kreşler, anaokulları, okullar
• Çağrı merkezleri, açık plan ofisler
• Otel lobileri
• Bankalar ve sigorta şirketleri
• Bekleme alanları

Odanızı daha güzel ve aynı zamanda daha sessiz hale getirin.

soni COLOR Deluxe
Renk: bej
soni COLOR Deluxe, özel dekoratif amaçlı akustik ses emicimizdir. Yüksek kaliteli, zarif bir alüminyum çerçeve, beyaz, ses emici bir polyester yün ve modern, modaya uygun renklerde bir keçe kaplamadan oluşur. Sonuç olarak, soni COLOR Deluxe, duvar yüzeylerinizde ayrı bir tasarım öğesi haline gelir ve etkili gürültü azaltımına ek olarak çekici ve çağdaş bir görünüm sağlar. Alüminyum çerçeveye yerleştirilen yüksek ses emici polyester keçe, DIN 4102'ye göre alev geciktiricidir ve bu nedenle inşaat sektörü için gerekli olan yangın standardı B1'i karşılar. Görsel olarak çekici olan keçe kılıf dayanıklıdır, rengi solmaz ve istek üzerine herhangi bir zamanda değiştirilebilir. soni COLOR Deluxe, bir resim çerçevesi gibi duvara asılabilir. Zarif ses emicimiz bu nedenle oda akustiğine anında katkıda bulunur.

İçerik: 0.5 m² (₺7.274,30* / 1 m²)

₺3.637,15*
soni PICTURE
PICTURE desen: megalith
soni PICTURE, yüksek kaliteli ve zarif bir alüminyum çerçeve içinde ses emici bir akustik görseldir. Baskılı kumaşın arkasındaki gergi çerçevesi profiline görünmez bir şekilde yerleştirilen beyaz, ses emici bir polyester keçeden oluşur. Kumaş yüzeyi dilediğiniz zaman tarafınızdan değiştirilebilir. soni PICTURE, çok iyi ses emme kapasitesi ile etkileyici bir üründür. Ses seviyesinin düşürüleceği ve aynı zamanda çekici bir görünüme değer verilen her yerde kullanılabilir. Bu ideal kombinasyon ile soni PICTURE, sadece oda akustiğinin iyileştirilmesine katkıda bulunmakla kalmaz, aynı zamanda odalarınızda bireysel ve görsel olarak son derece çekici bir tasarım sağlar. Çepeçevre alüminyum çerçeve, 40 mm'lik bir yapı derinliğine sahiptir ve önceden monte edilmiş askı kancası kullanılarak duvara kolayca monte edilebilir.

₺4.265,23*
soni PICTURE move 5
art line serisinin ürünü soni PICTURE move 5, beş yüksek kaliteli tekstil baskısından oluşan özel bir akustik resimdir.Her bir kısmi motif, şık bir alüminyum çerçeve üzerine gerilir ve son derece etkili bir ses emici ile desteklenir.art line serisinden bir sanat motifinin* ve entegre bir ses emicinin bu ideal kombinasyonu ile, her oda aynı anda hem dekoratif hem de akustik olarak iyileştirilebilir.Çevreleyen sağduyulu alüminyum çerçeve gümüş eloksallıdır, 40 mm inşaat derinliğine sahiptir ve önceden monte edilmiş asma kancası kullanılarak duvara kolayca takılabilir.soni PICTURE move 5, çok iyi ses emme kapasitesi ile etkileyicidir.Bu, akustik görüntüyü duvar yüzeylerinde bireysel bir tasarım unsuruna dönüştürür ve ses seviyesinin düşürüldüğü ve aynı zamanda çekici bir görünüme değer verilen her yerde kullanılabilir.Art line serisi şunlar için geliştirildi:• Ofisler ve idari binalar• Otel lobileri• Bankalar ve sigorta şirketleri• Çağrı merkezleri, açık plan ofisler• Bekleme alanları• Oturma odaları• Restoranlar, kafeler ve barlar* yalnızca soniflex'te mevcuttur. Sanatçı: Steffen Dietze

₺20.854,65*

Montaj

Ses yalıtım ürünlerimiz istek üzerine kendinden yapışkanlı yapılabilmektedir. Bu, basit, temiz ve hızlı bir montaj sağlar.

Ses Yalıtımı 

Oda akustiğinde hissedilebilir bir iyileştirme için, bir odadaki tavan / duvar yüzeylerinin % 30 - 50'sini kaplamanızı öneririz.

Yangın Davranışı

Ürünlerimizin çoğu DIN 4102 ve DIN EN 13501'e göre alev geciktirici olarak sınıflandırılmıştır. Lütfen, belirtilen yangından korunma sınıfları hakkında bizlerden detaylı bilgiyi alınız.

....için Uygulamalar